امروز : پنج شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷

 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۷ اسفند, ۱۳۹۶ | ساعت انتشار خبر : ۱۴:۵۴ | تعداد بازدید : 14881 نفر | امتیاز خبر :
 • حل مشکلات مسکن مهر ولایت پیشوا

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛ سخنگوی شورای شهر پیشوا گفت: مشکلات نخاله و آسفالت و آبیاری فضای سبز به هئیت مدیره و پیمانکار مسکن مهر  مربوط می شود که باید ...

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛ سخنگوی شورای شهر پیشوا گفت: مشکلات نخاله و آسفالت و آبیاری فضای سبز به هئیت مدیره و پیمانکار مسکن مهر  مربوط می شود که باید ابتدا طبق قانون به ما واگذار کنند و با ما در حل مشکلات دخیل شوند.

  احمد قمی افزود: جمع آوری نخاله و نظافت این مجتمع با هماهنگی اداره شهرسازی و دیگر نهاد های مرتبط تا اخر هفته آغاز می شود و مردم در خصوص معرفی افراد متخلف با ما همکاری کنند.

  شکرزاده مدیر اداره ابفای شهری هم گفت: پر شدن چاهای فاضلاب و روان شدن ان در سطح معابر به خود مردم و هئیت مدیره بر می گردد که باید اقدام کنند به تخلیه چاه و ماهم امادگی داریم با مراجعه اهالی به اداراه، اولویت واگذاری انشعاب فاضلاب را به این مجتمع اختصاص بدهیم.
  مسئول محیط شبکه بهداشت و درمان و اموزش پزشکی شهرستان پیشوا  در این خصوص افزود: برای عدم رعایت استاندارد در این زمینه رها شدن ابهای فاضلاب، پرونده قضایی تشکیل شده است و منتظر رای دادگاه هستیم.
  محمد بهجتی درباره وجود تعدادی  دامداری در نزدیکی این منطقه همبیان کرد: برنامه اصلی و فوری مسئولان شهرستان پیشوا، انتقال و مجتمع کردن دامداری هاست که در سال آینده همه دامداریها در داخل شهر و از نزدیکی شهر به مکان معین باید منتقل شوند.
  مجتمع مسکونی ۲۰۵ واحد تپه اقا جلال که به مسکن ولایت هم معروف است در مرکز شهر مقدس پیشوا واقع است.

  No views yet


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای