امروز : دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : پنج‌شنبه 18 آگوست, 2016 | ساعت انتشار خبر : 19:00 | تعداد بازدید : 5665 نفر | امتیاز خبر :
 • حل مشکلات اقتصادی محرومین، آثار و برکات فرهنگی و معنوی دارد

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، حجت الاسلام والمسلمین عبدالحسین رحمتی نیا در نشستی که به سبب حضور پرویز فتاح رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) در پیشوا برگزار شد، تصریح کرد: نهادهایی ...

  امام جمعه پیشوا با بیان اینکه، حل مشکلات اقتصادی محرومین آثار و برکات فرهنگی دارد، تصریح کرد:  فقر از هیچ دری وارد نمی شود، مگر این که ایمان از در دیگر خارج می شود؛ اگر مشکل مالی فقرا حل شود، بخشی از مشکل معنوی آنها نیز برطرف می شود.

  حل مشکلات اقتصادی محرومین، آثار و برکات فرهنگی دارد

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، حجت الاسلام والمسلمین عبدالحسین رحمتی نیا در نشستی که به سبب حضور پرویز فتاح رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) در پیشوا برگزار شد، تصریح کرد: نهادهایی مثل کمیته امداد، بنیاد شهید، سپاه پاسداران و بسیج نهادهایی مقدس و برخاسته از انقلاب اسلامی هستند.

   

  امام جمعه پیشوا، خطاب به پرسنل کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: کمیته امداد نهاد مقدسی است و اگر کار شما هم با اخلاص باشد، در پیشگاه خداند متعال قداست دارد.

   

  وی افزود: اگر کار خود را برای رضای خداوند انجام دهید، خداوند قلب مردم را متوجه اخلاص شما می کند و در دنیا بیش از آنچه توقع دارید، از شما تقدیر می کنند و در آخرت هم خداوند از شما تقدیر می کند.

   

  حجت الاسلام رحمتی نیا گفت: اگر کسی به میزان برداشت خود از بیت المال، خدمت نکند، آن پول برای او وزر و وبال است.

   

  امام جمعه پیشوا تصریح کرد: اگر مشکلی از مومنی برطرف کنید، یک عبادت بزرگ انجام داده اید و خداوند حداقل ده برابر از مشکلات شما را در آن دنیا برطرف می کند و هر مقدار درجه اخلاص بیشتر باشد، توجه پروردگار عالم در روز قیامت نیز بیشتر می شود.

   

  وی افزود: ثروتمندی افراد در دنیا، دلیل بر عنایت خداوند نیست؛ چه بسا آن فقیرِ محروم مشمول عنایت پروردگار عالم باشد.

   

  حجت الاسلام رحمتی نیا با تأکید بر این که سعی ما باید بر جلب رضایت پروردگار باشد، گفت: نفس حل مشکلات اقتصادی خانواده های محروم آثار و برکات فرهنگی دارد.

   

  امام جمعه پیشوا بیان کرد: فقر از هیچ دری وارد نمی شود، مگر این که ایمان از در دیگر خارج می شود؛ اگر بتوانید مشکل مالی فقرا را حل کنید، بخشی از مشکل معنوی آنها نیز برطرف می شود.

  ۱۹۴ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای