امروز : جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : جمعه 12 جولای, 2019 | ساعت انتشار خبر : 15:38 | تعداد بازدید : 7508 نفر | امتیاز خبر :
 • حفظ حجاب افتخار آمیزترین نشان برای زنان و دختران جامعه ماست

  امام جمعه پیشوا: حفظ و رعایت حجاب افتخار آمیز است که اینقدر مورد هجمه قرار می گیرد. به گزارش ندای پیشوا؛ حجت الاسلام باقری در خطبه های نماز جمعه پیشوا در مصلی حرم مطهر ...

  امام جمعه پیشوا: حفظ و رعایت حجاب افتخار آمیز است که اینقدر مورد هجمه قرار می گیرد.

  به گزارش ندای پیشوا؛ حجت الاسلام باقری در خطبه های نماز جمعه پیشوا در مصلی حرم مطهر حضرت جعفربن موسی ع افزود: از همان زمان کشف حجاب تا به امروز که این همه حمله به عفاف و حجاب زنان می شود بدلیل اثر گذاری آن در اجتماع است.

  وی گفت: پایداری کشور در بحث مقابله با تهاجمهای گوناگون فرهنگی از برکات برگرفته حجاب اسلامی بانوان ایرانی است که دشمنان به هر طریقی قصد ضربه زدن به ان دارند و مراقبت بیشتر مسئولان و متولیان امر را می طلبد.

  خطیب جمعه پیشوا افزود: بزرگترین درس سیاسی از امام رضا ع که در این دوران الگوی خوبی است مبارزه دائمی و خستگی ناپذیر با حکام عباسی بود.

  وی گفت: در تاریخ آمده است بیشتر خفقان در زمان خلفا مربوط به دوران عباسی بود ولی امام رضا ع با رفتارهای سنجیده نور امیدی شد برای شیعیان و امروز عظمت تشیع مدیون این امام بزرگوار است.

  باقری افزود: برخی که زمان انقلاب یا پیش ان رادرک نکرده اند در کشور صحبتهای نا امید کننده می زنند که مشکلات زیاد است باید در جواب این افراد گفت که اگر اول انقلاب دستمان خالی بود امروز پر توان تر از همیشه توانسته ایم توطئه های دشمنان را با همین جوانانی که اول انقلاب را درک نکرده اند خنثی کنیم.

  وی گفت: اگر ایرادی در دستگاههای فرهنگی و غیره هست ولی میبینیم همین نهادها جوانانی مانند شهدای مدافع حرم و دانشمندانی بنام تربیت کرده اند.

  امام جمعه پیشوا افزود: با این حال کشور در طراز انقلاب اسلامی نیست و هنوز با ارزشهای انقلاب فاصله داریم و این همت مدیران است که در جهت مسیر انقلاب هر چه بیشتر کوشاتر باشند.

  حجت الاسلام روح الله باقری گفت: هنوز انتخابات شروع نشده، عده ای در حال تبلیغات مسموم کننده هستند تا نامزد خود را وارد مجلس کنند و راه آن را باز کنند.

  وی افزود: ما مطمئن هستیم مانند همیشه شورای نگهبان مانند خاری در چشم بدخواهان بااین افراد برخورد کنند و گذشت نداشته باشند تا خدشه ای به انتخابات وارد نشود که مراقبت بیشتر این شورا را نیز می طلبد.

  باقری گفت: افزایش قیمت خانه و اجاره آن اعتراض خیلی ها را درپی داشته است که در این زمینه دولت باید پاسخگو باشد که در این شش سال برای مشکن جوانان و قشرهای دیگر جامعه چه کرده است.

  وی افزود: امسال به درخواست مردم پیشوا در اربعین امسال موکبی به نام شهرستان در مسیر کربلا راه اندازی می شود که از مردم و ارگانهای خیریه تقاضای کمک داریم.

  در پایان نماز جمعه امروز به رسم هفته های گذشته دو کتاب به عنوان حوزه های علمیه و طلبه های شهید و ضیافت پروردگار معرفی شد.

   

  ۸۳۸ total views, 2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای