امروز : سه شنبه ۲۸ دی ۱۴۰۰

 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه 11 آوریل, 2021 | ساعت انتشار خبر : 17:29 | تعداد بازدید : 2670 نفر | امتیاز خبر :
 • حفظ آرامش بازار با وحدت و کار جمعی قابل حصول است

  معاون برنامه ریزی و اداری مالی فرمانداری پیشوا گفت: حفظ ارامش بازار فقط با وحدت و کار جمعی به دست می آید/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، حسین کردستانی معاون برنامه ریزی و ...

  معاون برنامه ریزی و اداری مالی فرمانداری پیشوا گفت: حفظ ارامش بازار فقط با وحدت و کار جمعی به دست می آید/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، حسین کردستانی معاون برنامه ریزی و اداری مالی فرمانداری شهرستان پیشوا در نشست مشترک ستاد تنظیم بازار و شورای آرد و نان اظهار داشت: سال ۹۹ سال سخت و پر فراز ونشیبی در حوزه مسائل اقتصادی بود که با تلاش اعضای ستاد تنظیم بازار شهرستان پیشوا توانستیم آرامش نسبی در یازار را حاکم نمائیم.

  وی افزود: با توجه به مشکلی که سال گذشته در بحث تخم مرغ پیش آمد توانستیم با استفاده از ظرفیت های شهرستان تخم مرغ مورد نیاز را تامین و توزیع می کنیم.

  کردستانی بیان کرد: با توجه به جذب سهمیه مرغ شهرستان طی روزها و هفته های گذشته در حال حاضر مشکلی در این زمینه وجود ندارد و مرغ با قیمت مصوب ۲۴ هزار و ۹۰۰ تومان به اندازه مورد نیاز در پیشوا توزیع می شود اداره صنعت معدن و تجارت و اتاق اصناف نظارت جدی بر بازار دارد تا در تامین کالاهای اساسی مشکلی برای مردم ایجاد نشود.

  وی گفت: حفظ آرامش بازار عهده یک اداره و یا یک شخص بر نمیاید بلکه کار و تلاش جمعی را می طلبد و با وحدت و تعامل قابل حصول است.

  انتهای پیام/*

  http://nedayepishva.com/?p=70186&preview=true لینک کوتاه

   170 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای