امروز : پنج شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۷

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه ۲۱ بهمن, ۱۳۹۶ | ساعت انتشار خبر : ۲۱:۳۸ | تعداد بازدید : 7419 نفر | امتیاز خبر :
 • حضور پر شور در راهپیمایی ۲۲ بهمن بیعتی مجدد با ولایت فقیه است

  به گزارش پايگاه خبري نداي پيشوا :فرمانده سپاه حضرت جعفربن موسي الکاظم(ع)پيشوا در مراسم نورافشاني که به مناسبت شب 22بهمن برگزار شد با بیان اينکه حضور پرشور و شعور مردم در راهپیمایی ...

  حضور پر شور در راهپیمایی ۲۲ بهمن بیعتی مجدد با ولایت فقیه است

  فرمانده سپاه حضرت جعفربن موسی الکاظم (ع) پیشوا گفت:مردم ایران ۲۲ بهمن را روز مقبولیت و مشروعیت مجدد و بیعت مکرر به ولایت و انقلاب اسلامی می دانند و با حضور خود آن را به اثبات می رسانند.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا :فرمانده سپاه حضرت جعفربن موسی الکاظم(ع)پیشوا در مراسم نورافشانی که به مناسبت شب ۲۲بهمن برگزار شد با بیان اینکه حضور پرشور و شعور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن پیمان مجدد با ولایت است گفت: در روز ۲۲بهمن مردم پیشوا با حضور پرشور خود را در راهپیمایی، ارادات خود را به نظام اسلامی شان داده و ثابت می‌کنند که به پای انقلاب و حفظ آن ،شهادت را به جان می خرند.

  وی شهادت، شهیدان به خون خفته که برای دفاع از حریم امن ولایت و حفظ مکتب سرخ امامت در دفاع از انقلاب اسلامی را نشان گفته خود دانست و بیان کرد: انقلاب اسلامی ایران نسلی را به دنیا معرفی کرد که برای حفظ آرمان خود که همانا مکتب امامت و ولایت است جانشان را تقدیم می کنند.

  سلطانی تصریح کرد: تا مکتب سرخ شهادت و الگو از عاشورای حسینی در جمهوری اسلامی ایران ساری و جاری است، دشمنان خواب های دیده را به روز نمی آورند.

  وی ایام دهه فجر و روز ۲۲ بهمن را یوم الله دانست وگفت: مشارکت سیاسی، مشروعیت و مقبولیت با حضور پر شور مردم ایران در ایام و مناسبت ها در دنیای سیاست بی نظیر است و مردم ایران ۲۲ بهمن را روز مقبولیت و مشروعیت مجدد و بیعت مکرر به ولایت و انقلاب اسلامی می دانند و با حضور خود آن را به اثبات می رسانند.

  No views yet


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای