امروز : پنج شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه 2 نوامبر, 2015 | ساعت انتشار خبر : 21:54 | تعداد بازدید : 7308 نفر | امتیاز خبر :
 • حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۱۳ آبان موجب ایجاد یأس و ناامیدی در اردوگاه دشمن می شود

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان پیشوا در بیانیه ای به مناسبت 13 آبان، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و روز تسخیر لانه جاسوسی، از یکایک مردم ...

  شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان پیشوا در بیانیه ای به مناسبت یوم الله ۱۳ آبان، از یکایک مردم دعوت کرد تا با حضور در راهپیمایی این روز، بار دیگر یأس و ناامیدی و رعب ایمان را در اردوگاه دشمن پلید، بیفکنند.

  13 آبان

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان پیشوا در بیانیه ای به مناسبت ۱۳ آبان، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و روز تسخیر لانه جاسوسی، از یکایک مردم دعوت کرد تا با حضور در راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان ندای توحیدی امام خویش را لبیک گفته و بار دیگر یاس و نومیدی و رعب ایمان را در اردوگاه دشمن پلید بیفکنند و با حضور خویش راه آرمانی شهدای ایران اسلامی را ادامه دهند.

   

  متن این بیانیه به شرح زیر است:

  « بسم الله الرحمن الرحیم»

  مراسم و مناسبت‌های انقلاب اسلامی به عنوان ایام الله ، یک ودیعه الهی و یک فرصت بی‌نظیر، استثنایی و طلایی است که بایستی از رهگذر آن، بتوانیم گفتمان و هویت انقلابی خود را در جهان مطرح کرده و اهداف انقلاب اسلامی خود را پیگیری کنیم.

   

  یکی از مهم‌ترین پیام‌های جهانی انقلاب اسلامی که همزاد انقلاب و نهضت حسینی امام خمینی (ره) است، پیام استکبارستیزی و مبارزه با ظلم و سلطۀ مستکبران عالم است .

   

  امت اسلامی شاهد شرایط خاص و ویژه‌ای همانند مطرح شدن بحث برجام و پسا برجام و فتنه گری های پیچیده استکبار در منطقه می باشد. و از طرفی برخی از وادادگان در برابر استکبار جهانی در داخل و خارج، به دنبال جدا کردن محتوا، هویت و پیام اصلی ظلم‌ستیزی از انقلاب اسلامی هستند و در این حوزه و زمینه‌ هم با نظریه‌پردازی و هم با فضاسازی های فراوان تبلیغی ـ رسانه ای سعی می کنند در کشور فضای دو قطبی و میان نیروهای انقلاب اختلاف افکنی کنند.

   

  و حال آنکه افق دید عموم مردم ولایتمدار ایران اسلامی این بوده و هست که تا زمانی که رفتار آمریکا زبان تهدید است و از کلام نحس و پلیدشان جز تحقیر و تهدید شنیده نمی شود، همچنان شعارهای ما نیز شیطان ستیز و استکبارستیز خواهد بود. و مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل را از مقدس ترین شعارهای اسلامی و قرآنی خود میدانیم.

   

  اکنون مراسم روز ملی مبارزه با استکبار جهانی در یوم‌الله سیزدهم آبان لبیک ملت شجاع و ظلم‌ستیز ایران به دعوت “هل من ناصر ینصرنی” امام حسین (علیه‌السلام) در ظهر عاشورا و ترجمان شعار “هیهات منا‌الذله” ایشان در صحرای کربلاست.

   

  لذا شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی از یکایک مردم و عموم مومنان و به خصوص از دانش آموزان، دانشجویان، طلاب ، ائمه جماعات ، فعالان عرصه فرهنگ و هنر و فرهنگیان عزیز و تمامی مسئولان دلسوز شهرستان دعوت می کند که امسال هم همچون سالهای گذشته و بلکه پرشورتر با حضور در راهپیمایی یوم الله سیزده آبان ندای توحیدی امام خویش را لبیک گفته ، باردیگر یاس و نومیدی و رعب ایمان را در اردوگاه دشمن پلید بیفکنیم و با حضور خویش راه آرمانی شهدای ایران اسلامی را ادامه دهیم. ان شاءالله

  ۱۶۰ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای