امروز : شنبه ۴ تیر ۱۴۰۱

 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه 25 آوریل, 2021 | ساعت انتشار خبر : 22:39 | تعداد بازدید : 2299 نفر | امتیاز خبر :
 • #ایران_قوی/ حضور مردم در انتخابات قدرت نظام اسلامی را به رخ استکبار میکشد

  امام جمعه موقت ورامین گفت: حضور حداکثری مردم در انتخابات می تواند قدرت نظام اسلامی را به رخ دنیای کفر و استکبار بکشد./ حجت الاسلام سید محسن محمودی امام جمعه موقت شهرستان ورامین ...

  امام جمعه موقت ورامین گفت: حضور حداکثری مردم در انتخابات می تواند قدرت نظام اسلامی را به رخ دنیای کفر و استکبار بکشد./

  حجت الاسلام سید محسن محمودی امام جمعه موقت شهرستان ورامین در گفت و گو با خبرنگار سرویس سیاسی ندای پیشوا اظهار داشت : مسئله انتخابات یکی از صحنه های بسیار مهم و تاثیر گذار در سرنوشت جامعه است که نظام مقدس جمهوری اسلامی در طول دوران ۴۲ ساله عمر خود همیشه با رای مردم وبا حضور مردم توانسته به اهداف خودش برسد و مسیر خودش را ادامه بدهد و نظام مقدس جمهوری اسلامی این افتخار را دارد که همواره با رای مردم و در چارچوب مصالح اسلام و احکام اسلام ، کار را انجام دهد و ادامه داده است.
  وی افزود : بدیهی است که حضور مردم در صحنه انتخابات همواره خیره کننده یک کشور بوده و بسیاری از معضلات را برطرف کرده است و توانسته قدرت نظام اسلامی و جامعه را به رخ دنیای کفر و استکبار بکشد ؛ بدیهی است که حضور در صحنه انتخابات هم یک وظیفه شرعی است به خاطر اینکه انتخابات و رای دادن مردم تقویت نظام دینی است و هم یک وظیفه انقلابی است به خاطر اینکه برای استمرار اهداف انقلابی نیازمند حضور مردم هستیم و هم یک وظیفه ملی است خاطر اینکه کسی که کشور خودش و جامعه خودش علاقه مند باشد باید در سرنوشت خودش نقش آفرین باشد و سرنوشت خودش را خودش تعیین کند.
  حجت الاسلام محمودی بیان کرد : بدیهی است که در سال ۱۴۰۰ انتخاباتی که در پیش داریم اهمیت بسیار بالایی دارد به خاطر شرایط حساس سیاسی و اقتصادی و فرهنگی چه در داخل کشور و چه در سطح بین الملل و سطح جهان و همانطور که مقام معظم رهبری تاکید فرمودند : اولین مسئله این است که باید همه مردم بدانند که باید در صحنه انتخابات حضور پیدا کنند و هر کسی که به کشور خودش و هر کسی که به هویت خودش هر کس به دین خودش علاقمند هستند و پایبند هستند در انتخابات حضور پیدابکنند.
  وی ادامه داد: مطلب بعدی که حضرت آقا فرمودند ، درست انتخاب بکنند و هم در حقیقت با انتخاب شایسته معضلات کشور را برطرف بکند و آینده خودش را درخشان تر بکند استمرار حرکت انقلاب را تضمین بکند پس هم حضور در انتخابات بسیار مهم است و هم انتخاب و کیفیت انتخاب مهم است.
  امام جمعه موقت ورامین تصریح کرد : دشمنان هم خیلی سعی می‌کنند با رسانه‌ها یشان باشبکه های ماهواره ایشان و با فضای مجازیشان که مردم را نسبت به حضور در انتخابات دل سرد بکنند و در واقع مردم نا امید باشند از اینکه در آینده کشورشان مشارکت بکنند ولی آنچه که تجربه به ما نشان داده مردم ما انشالله بصیر و آگاه هستند و دلسوز کشور و نظام شان هستند و در مقاطع تعیین کننده و سرنوشت‌ساز به میدان آمدند و در واقع با حرکت انقلابی خودشان دشمن رو متحیر کردند.
  وی گفت : انشالله در انتخابات خردادماه امسال هم مردم عزیز ما با حضور باشکوه خودشان برای بار دیگر نشان خواهند داد که به سرنوشت خویش پایبندند. و دلسوز جامعه خودشان هستند و هرگز با دشمن هم نوا نمی شوند، فریب تبلیغات دوست و دشمن رو نمی خورند.
  وی عنوان کرد : در حقیقت انتخابات یک صحنه ای است که مردم را بار دیگر میایند و به آرمان های خودشان ، به ارزش ها و مبانی خودشون اظهار وفاداری میکنند و روح امام و شهدا پیوند مجددی را اعلام میکنند .
  سید محسن محمودی در پایان خاطرنشان کرد : برای همه عزیزان آرزوی توفیق داریم ،انشا الله که انتخابات پرشوری داشته باشیم و کسانی هم که انتخاب میشن در آینده دلسوز مردم باشند و انشالله توفیق خدمتگزاری خالصانه ی مردم را داشته باشند.

  انتهای پیام/*

  http://nedayepishva.com/?p=70464&preview=true لینک کوتاه

   256 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای