امروز : دوشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه 29 ژانویه, 2014 | ساعت انتشار خبر : 17:03 | تعداد بازدید : 993 نفر | امتیاز خبر :
 • حضور امامزاده جعفر(ع) منشأ خیر و برکت برای شهرستان پیشوا است

  فرماندار پیشوا گفت :حرم حضرت جعفربن موسی الکاظم(ع)منشا خیر و برکت برای شهرستان است و باید در جهت ارتقای این پایگاه فرهنگی در شهرستان و به ویژه در میان نسل جوان تلاش ...

  فرماندار پیشوا گفت :حرم حضرت جعفربن موسی الکاظم(ع)منشا خیر و برکت برای شهرستان است و باید در جهت ارتقای این پایگاه فرهنگی در شهرستان و به ویژه در میان نسل جوان تلاش کرد.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، عباس ملکوتی خواه در دومین جلسه ستاد هماهنگی بزرگداشت سالروز شهادت امامزاده جعفر (ع)، حب و دوستی اهل بیت را بهترین راه برای گریز از آسیب ها و ناهنجاری های اجتماعی عنوان کرد.

   فرماندار پیشوا در این جلسه که با حضور امام جمعه و سایر اعضا برگزار شدبر ضرورت تلاش برای ارتقای جایگاه امامزاده جعفر(ع) در شهرستان پیشوا و همچنین تبیین نقش موثر در تکریم این امامزاده تاکید کرد و افزود: حرم حضرت جعفربن موسی الکاظم(ع)منشا خیر و برکت برای شهرستان است و باید در جهت ارتقای این پایگاه فرهنگی در شهرستان و به ویژه در میان نسل جوان تلاش کرد.

  وی حب و دوستی با اهل بیت و خاندان مطهر آنها را بهترین راه گریز از آسیب ها و ناهنجاریهای اجتماعی و فرهنگی و بطورکلی معصیت ها دانست و گفت: برای آشنایی و پیوند هر چه بیشتر آحاد جامعه با شیوه و سیره اهل بیت نیازمند اقدامات فرهنگی کارشناسانه هستیم.

  نماینده عالی دولت گفت: خانواده ها به عنوان قشر تاثیر گذار در جامعه باید در جهت پیوند روزافزون نوجوانان و جوانان با امامزاده و تشویق و ترغیب برای حضور در اماکن متبرکه تلاش کنند.

  ملکوتی خواه آمادگی همه جانبه فرمانداری و سایر ادارات شهرستان را جهت هر چه بهتر برگزار شدن سالگرد این امامزاده واجب التعظیم اعلام داشت و از رسانه ملی و سایر رسانه های محلی و کشوری خواست که در این امر مهم به نحو مقتضی تشریک مساعی نمایند.

  گفتنی است در پایان این جلسه مقرر گردید کمیته فرهنگی تبلیغاتی به دبیری سازمان تبلیغات اسلامی، کمیته تدارکات و پشتیبانی به دبیری شهرداری و کمیته امنیتی انتظامی به دبیری نیروی انتظامی هر ۱۵ روز یکبار تشکیل جلسه داده و مصوباتی را جهت طرح در جلسه آتی ستاد به دفتر ستاد بزرگداشت امامزاده جعفر (ه) واقع در ساختمان اداری آستانه ارسال نمایند.

  منبع:روابط عمومی فرمانداری پیشوا

  ۳۲۸ total views, 2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای