امروز : یکشنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۱

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه 1 فوریه, 2014 | ساعت انتشار خبر : 17:46 | تعداد بازدید : 1109 نفر | امتیاز خبر :
 • حرکت کاروان نمادین ورود امام خمینی(ره)در پیشوا + تصاویر

  همزمان با آغاز ایام الله دهه فجر کاروان نمادین ورود حضرت امام خمینی (ره) به میهن اسلامی در شهرستان پیشوا به حرکت در آمد. به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، در نخستین روز از دهه ...

  همزمان با آغاز ایام الله دهه فجر کاروان نمادین ورود حضرت امام خمینی (ره) به میهن اسلامی در شهرستان پیشوا به حرکت در آمد.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، در نخستین روز از دهه مبارک فجر مراسم حرکت کاروان نمادین ورود حضرت امام خمینی (ره) به ایران اسلامی در مبدا قیام ۱۵ خرداد برگزار شد.

  نیروهای شرکت کننده در این مراسم صبح امروز (۹۲/۱۱/۱۲)با حضور در میدان شهید مصطفی اردستانی حرکت خود را شروع کردند و با عبور از خیابان‌های اصلی شهر یاد و خاطره بهمن ۵۷ را تداعی کردند.

  در این مراسم خودرو نمادین حامل حضرت امام(ره) را ماشین های سپاه ناحیه پیشوا ،آمبولانس ، نیروی انتظامی و موتور سواران گردان امام علی (ع) و تعدادی از خودروهای تاکسی همراهی می کردند .

  بنابراین گزارش ،از نکات منفی این مراسم می توان به غیبت اکثر مسئولین شهرستان پیشوا و عدم تزئین تاکسی های شرکت کننده اشاره کرد که امیدواریم با درایت مسئولین در آینده شاهد هرچه باشکوه تر برگزار شدن مراسمات گرامیداشت دهه فجر در شهرستان پیشوا باشیم.

   1,034 total views,  2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای