امروز : سه شنبه ۴ مرداد ۱۴۰۱

 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه 17 آگوست, 2020 | ساعت انتشار خبر : 16:39 | تعداد بازدید : 1195 نفر | امتیاز خبر :
 • حرکت دسته های عزاداری و برپایی ایستگاه صلواتی در قرچک ممنوع

  فرماندار شهرستان قرچک گفت: به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و اجرای مطلوب برنامه های سوگواری ایام محرم وصفر حرکت دسته های عزاداری و برپایی ایستگاه صلواتی ممنوع است/ به گزارش خبرگزاری ...

  فرماندار شهرستان قرچک گفت: به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و اجرای مطلوب برنامه های سوگواری ایام محرم وصفر حرکت دسته های عزاداری و برپایی ایستگاه صلواتی ممنوع است/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، بهمن خطیبی فرماندار شهرستان قرچک در جمع خبرنگاران اظهار داشت: شیوع ویروس کرونا شرایط خاصی در کشور رقم زده است که در این برهه حساس و با توجه به اهمیت برپایی عزاداری ماه محرم و فیوضات عظیم این ماه باید با تمام توان نسبت به برگزاری صحیح آیین های مذهبی با توجه به دستورالعمل های ستاد ملی مقابله با کرونا همت کنیم.

  خطیبی تصریح کرد: رعایت فاصله گذاری اجتماعی و بهداشت محیط استفاده از ماسک، کاهش ساعت عزاداری،تجمع حداقلی،ممنوعیت جابه جایی هیئت ها، ممنوعیت استفاده از طبل و سنج، ممنوعیت پذیرایی در جریان برگزاری مراسم بسیار اهمیت دارد و امید است هیئات مذهبی و مردم عزیز به این امر اهتمام ویژه داشته باشند.

  وی گفت: کمیته نظارت بر برپایی مراسم عزاداری هیئات مذهبی در شهرستان قرچک فعال می شود و علاوه بر این هریک از ادارات در این خصوص وظایف خاصی برعهده دارند که باید نسبت به انجام آن دقت نظر کافی داشته باشند.

  http://nedayepishva.com/?p=65178&preview=true لینک کوتاه

   468 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای