امروز : سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : پنج‌شنبه 21 مه, 2020 | ساعت انتشار خبر : 18:06 | تعداد بازدید : 1088 نفر | امتیاز خبر :
 • حرکت در مسیر آزادی قدس یک تکلیف انسانی است/حمایت از فلسطین به صورت مجازی

  فرماندار شهرستان پیشوا در بیانیه ای از مردم خواست با توجه به شیوع ویروس کرونا با بهره گیری از قدرت فضای مجازی از ملت فلسطین حمایت و آزادی قدس شریف را طلب ...

  فرماندار شهرستان پیشوا در بیانیه ای از مردم خواست با توجه به شیوع ویروس کرونا با بهره گیری از قدرت فضای مجازی از ملت فلسطین حمایت و آزادی قدس شریف را طلب کنند.

  به گزارش ندای پیشوا،متن بیانیه حسین عباسی فرماندار پیشوا بدین شرح است:

  بسمه تعالی

  مساله فلسطین یک مساله انسانی است وجدان های انسانی وادار به واکنش می شوند در مقابل آنچه بر سر ملت فلسطین آمد.(رهبرمعظم انقلاب)(مدضله العالی)

  حمایت از مظلومان جهان و ایستادگی در برابر قدرت های استکباری و زورگو از تعالیم دین مبین و همچنین در زمره سیاست ها و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

  به فرموده بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) قدس پاره تن اسلام است و حرکت در مسیر آزادی قدس یک تکلیف شرعی وانسانی برای مسلمانان جهان است.

  امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا امکان برپایی راهپیمایی میلیونی و میدانی ملت ایران ودلبستگان رهایی قدس مقدور نیست اما قدس بیش از هرزمان دیگری در جان ها و زبان ها جاری و یاد پرچمدار بزرگ آن سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی همواره جاودانه است.

  در این شرایط فضای مجازی بستر مناسبی برای توسعه فرهنگ مقاومت و مبارزه با مستکبرانی چون رژیم غاصب صهیونیستی است وملت ایران اسلامی با بهره گیری از این بستر و با هشتگ های مرگ بر اسراییل و مرگ بر آمریکا در کنار ملت های آزادی خواه جهان از مردم مظلوم فلسطین حمایت کرده و آزادی قدس شریف را طلب می کنند.

  انتهای پیام/*

   183 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای