امروز : یکشنبه ۴ آبان ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : پنج‌شنبه 18 آگوست, 2016 | ساعت انتشار خبر : 13:55 | تعداد بازدید : 4405 نفر | امتیاز خبر :
 • حدود۲ درصد جمعیت پیشوا تحت پوشش کمیته امداد هستند/ افزایش ۲۰درصدی درآمد کمیته امداد پیشوا در ۴ ماهه نخست امسال

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، مجتبی عبداللهی در نشستی که به سبب حضور پرویز فتاح رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) در پیشوا برگزار شد، گزارشی از میزان درآمدها و خدمات کمیته ...

  مدیر کمیته امداد پیشوا با بیان این که حدود ۲ درصد جمعیت این شهرستان تحت پوشش کمیته امداد هستند، تصریح کرد: در حال حاضر ۱۳۲۸ خانوار تحت حمایت کمیته امداد پیشوا هستند که از این تعداد ۱۲۹۴ خانوار معیشت بگیر هستند.

  حدود2 درصد جمعیت پیشوا تحت پوشش کمیته امداد هستند/ افزایش 20درصدی درآمد کمیته امداد پیشوا در 4 ماهه نخست امسال

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، مجتبی عبداللهی در نشستی که به سبب حضور پرویز فتاح رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) در پیشوا برگزار شد، گزارشی از میزان درآمدها و خدمات کمیته امداد شهرستان پیشوا ارائه کرد.

  مدیر کمیته امداد پیشوا اظهار داشت: کل درآمد کمیته امداد شهرستان پیشوا در سال گذشته، یک میلیارد و ۷۳۷میلیون تومان بوده که ۴۲۸ میلیون تومان آن، از طریق صدقات جمع آوری شده است.

  وی افزود: درآمد کمیته امداد پیشوا در ۴ ماهه نخست امسال ۵۵۱ میلیون تومان بوده که نسبت به مشابه پارسال حدود ۲۰ درصد افزایش یافته است.

  عبداللهی اضافه کرد: کمیته امداد امام خمینی (ره) پیشوا تاکنون ۱۴۷ میلیون تومان صدقات مردم خیر را جمع آوری کرده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته، حدود ۹ درصد افزایش یافته است.

  مدیر کمیته امداد پیشوا گفت: در سال گذشته ماهیانه ۳۵ میلیون و پانصد هزار تومان صدقات داشتیم که این میزان در سال ۹۵، به ۳۹ میلیون رسیده است.

  وی، ایمن سازی صندوق های صدقات و افزایش تعداد صندوق های کوچک را از جمله عوامل افزایش میزان صدقات در شهرستان پیشوا عنوان کرد.

  عبداللهی با اشاره به طرح اکرام و محسنین تصریح کرد: خیرین در سال ۹۵، ماهیانه ۴۲ میلیون و پانصد هزار تومان در قالب طرح اکرام و محسنین کمک کردند که سرانه واریزی اکرام در ماه ۲۷ هزار تومان و سرانه هر یتیم ماهیانه ۲۱۹ هزار تومان است.

  مدیر کمیته امداد پیشوا با بیان این که حدود ۲ درصد جمعیت این شهرستان تحت پوشش کمیته امداد هستند، تصریح کرد: در حال حاضر ۲۳۳۸ مددجو، ۱۳۲۸ خانوار تحت حمایت کمیته امداد پیشوا هستند که از این تعداد ۱۲۹۴ خانوار معیشت بگیر هستند.

  وی افزود: درآمد ماهیانه طرح محسنین، ۴۰ میلیون تومان است که سرانه واریزی ماهیانه آنان ۸۰ هزار تومان و سرانه دریافتی فرزند ۱۵ هزار تومان است که به نسبت ۵۰۵ فرزندی که داریم، تقریبا ۲۲ درصد از جمعیت مددجویان ما زیرمجموعه طرح محسنین هستند.

  عبداللهی گفت: کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان پیشوا، ۲۷۰۰ حامی فعال در طرح محسنین و ۱۲۵۰ حامی فعال در طرح اکرام دارد.

  مدیر کمیته امداد پیشوا با اشاره به خدمات ارائه شده به مددجویان تصریح کرد: در ۵ ماهه نخست امسال، ۳ خرید مسکن، ۳۴ تعمیرات کلی، یک تعمیر جزئی، ۱۰ مورد رهن خانه برای مددجویان داشتیم و ۱۹ خانواده تحت پوشش  کمیته امداد هم توانمند شدند

  وی افزود: در سال گذشته با همکاری بسیج سازندگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، ۲۹ سرویس بهداشتی برای مددجویان کمیته امداد ساخته شد.

  عبداللهی در ادامه با اشاره به اقدامات فرهنگی اظهار داشت: در کانون فرهنگی تربیتی امام علی علیه السلام ۲۰ رشته هنری، کلاس های دینی، حلقه های صالحین و مشاوره های دینی و پیشگیری از اعتیاد برای فرزندان مددجو و خانواده های بی بضاعت برگزار می شود.

   306 total views,  2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای