امروز : جمعه ۱۳ تیر ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : پنج‌شنبه 25 ژوئن, 2020 | ساعت انتشار خبر : 12:02 | تعداد بازدید : 710 نفر | امتیاز خبر :
 • حداکثر افزایش قیمت لوازم خانگی فقط تا ۲۵ درصد

  رئیس سازمان صنعت و معدن و تجارت استان تهران گفت: حداکثر افزایش قیمت لوازم خانگی 25 درصد است/ به گزارش ندای پیشوا، یدالله صادقی در حاشیه بازدید از چند واحد تولیدی و صنعتی ...

  رئیس سازمان صنعت و معدن و تجارت استان تهران گفت: حداکثر افزایش قیمت لوازم خانگی ۲۵ درصد است/

  به گزارش ندای پیشوا، یدالله صادقی در حاشیه بازدید از چند واحد تولیدی و صنعتی شهرستان پیشوا در جمع خبرنگاران اظهار کرد: سازمان حمایت از مصرف کننده، قیمت لوازم خانگی را نسبت به سال ۹۸، ۲۵ درصد افزایش قیمت اعلام کرده است و در حال حاضر تمام کارخانجات و لوازم نگهداری و انبارها را زیر نظر داریم.

  وی افزود: در تولید و عرضه تمام قیمت ها را کنترل می کنیم و واحدهای تولیدی که قیمت ها را افزایش دهند از طریق تعزیرات حکومتی برخورد میشود و شکایات مردمی را به جد مطرح می کنیم.

  صادقی درباره اختصاص ارز و گرانی نیز عنوان کرد: بانک مرکزی براساس اولویت بندی نسبت به تامین ارز برای واحدهای تولیدی اقدام می کند و ارز کالاهای اساسی از بانک مرکزی تامین می شود.

  وی ادامه داد: تولید کنندگانی که نیاز مبرم به ارز برای واردات دارند باید ابتدا مواد اولیه سفارشی خود را ثبت کنند و پس از مراجعه به بانک، از طریق ارز نیمایی و حاصل از صادرات ارز خود را تامین کنند.

  صادقی تصریح کرد: عمده ارز برای مواد اولیه و کالاهای اساسی است و بانک مرکزی ۹۶ درصد تامین ارز را برای مواد اولیه و کالاهای اساسی و ماشین آلات و قطعات یدکی اختصاص داده است.

  رئیس سازمان صنعت و معدن و تجارت استان تهران بیان کرد: برای حل مشکل تولیدکنندگان، تسهیلات بانکی برای سرمایه در گردش، احداث، بازسازی و نوسازی تصویب می شود و تقسیط و استمهال دیون نیز مورد تصویب قرار می گیرد.

  وی افزود: مشکلات زیر ساخت شهرک های صنعتی مانند آب و برق و گاز و تلفن نیز مورد بررسی قرار می گیرد و کمکهایی در این زمینه هم می شود.

  صادقی گفت: ۱۵ واحد تولیدی امروز مورد بررسی قرار گرفت که برای تعدادی از واحدهای صنفی و کشاورزی تسهیلاتی در نظر گرفته میشود که بیشترین مورد آن سرمایه در گردش و وام بود

  براساس این گزارش، روز گذشته جلسه مشترک ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در محل فرمانداری پیشوا با حضور معاون استاندار و صاحبان سرمایه و کشاورزان و دیگر مشاغل و تولیدکنندگان برگزار شد.

  http://nedayepishva.com/?p=63393&preview=true لینک کوتاه

  انتهای پیام/*

  ۶۸ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای