امروز : پنج شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه 29 جولای, 2013 | ساعت انتشار خبر : 13:22 | تعداد بازدید : 365 نفر | امتیاز خبر :
 • حاج نصرالله پاسخ ارادتش را به مولی چه نیکو گرفت

  در آستانه شهادت مولی متقیان حضرت علی بن ابیطالب(ع)، با خبر شدیم که مرحوم مغفور حاج نصرالله جنیدی از دنیا رفت. گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا،نصرالله جنیدی که از ابتدای انقلاب در عرصه های مختلف ...

  در آستانه شهادت مولی متقیان حضرت علی بن ابیطالب(ع)، با خبر شدیم که مرحوم مغفور حاج نصرالله جنیدی از دنیا رفت.

  گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا،نصرالله جنیدی که از ابتدای انقلاب در عرصه های مختلف فرهنگی و اجتماعی فعالیت داشت، از رزمندگان و جانبازان دفاع مقدس بود و عمری را در راه دین و دفاع از ارزشهای انقلاب و نظام سپری کرد و بعنوان یکی از عاشقان و مدافعان حریم ولایت شهرت داشت.
  این عزیز سفر کرده که به شغل مقدس معلمی و تربیت نسل آینده اشتغال داشت، یکی از چهره های محبوب و دوست داشتنی در بین جوانان و نوجوانان بود.
  مرحوم نصرالله جنیدی را همه به شادابی و نشاط و بذله گویی می شناختند و در هر جمعی که قرار می گرفت، همین روحیات را به همه اطرافیانش تسری می داد.
  از ابتدای تأسیس نمازجمعه شهرستان پیشوا در سال ۷۵، وی بعنوان مسئول شعار و انتظامات و پشتیبانی فعالیت می کرد. در نهادمقدس بسیج نیز سابقه ای دیرینه داشت و مدت زیادی بعنوان جانشین و فرمانده گروهان در گردان عاشورا تلاش می کرد.
  حاج نصرالله در هیئت مذهبی انصارالحسین(ع) بسیجیان شهر پیشوا نیز بعنوان یکی از اعضای اصلی بود و هر از گاهی میانداری هیئت را نیز بر عهده داشت.
  از چند سال پیش که فرزند جوانش را به دریای تقدیر سپرد و جسم بی جانش را تحویل گرفت، غم و اندوهی درونش را می سوزاند، اما ظاهراً نصرالله را کسی پژمرده و غمناک نمی دید.
  در یک کلام مرحوم حاج نصرالله جنیدی، چهره ای نورانی و مردمی بود که خلاء وجودش قابل جبران نیست.
  هرگاه بچه های بسیجی را در رزمایش ها و برنامه های بسیج خسته و بی انگیزه می دید، با آن صلابت و روحیه مثل زدنی اش، شعری را که از دوران جنگ به یادگار داشت می خواند:
  امام اول؛ علی
  باب حسن جان ؛ علی
  باب حسین جان؛ علی
  حیدر کرار؛ علی
  غرقه به خون شد؛ علی
  آن شه ابرار ؛ علی
  اما چه نیکو پاسخ این ارادت همیشگی اش را گرفت؛ عروج در شب ضربت خوردن مولی علی (ع) !

  روح پاکش به وسعت اندوهمان شاد باد

  علی جعفری

  ۱۶۶ total views, 2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای