امروز : شنبه ۷ خرداد ۱۴۰۱

 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه 3 ژانویه, 2021 | ساعت انتشار خبر : 17:17 | تعداد بازدید : 808 نفر | امتیاز خبر :
 • حاج قاسم پهلوان واقعی و قهرمان بین المللی ما بود

  امام جمعه پیشوا در سالگرد شهادت شهید سلیمانی در جمع باستانی کاران گفت: حاج قاسم سلیمانی نماد مقاومت و پهلوان واقعی و قهرمان بین المللی ما بود/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا , ...

  امام جمعه پیشوا در سالگرد شهادت شهید سلیمانی در جمع باستانی کاران گفت: حاج قاسم سلیمانی نماد مقاومت و پهلوان واقعی و قهرمان بین المللی ما بود/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا , حجت الاسلام باقری امام جمعه شهرستان پیشوا در جمع ورزشکاران و باستانی کاران این شهرستان اظهار داشت: حاج قاسم سلیمانی پهلوان واقعی ملی ما و قهرمان بین المللی بود جنگ و جبهه و مبارزه با استکبار ، از خود گذشتگی و خدمت به مردم را حاج قاسم و امثال او بودند که به ما یاد دادند و باید ادامه دهنده راه انها باشیم.

  وی افزود: ۴۰ سال در سنگرهای مختلف جهاد کرد از خدا آرزوی شهادت میکرد اما نشد و بعد از این همه مجاهدت به وقتش خداوند به وی عنایت می کند و شهید می شود.

  حجت الاسلام باقری عنوان کرد: اعتقادمان براین است هر وقت قربانی بزرگی می دهیم خداوند یک هدیه بزرگ را به ما می دهد . یکسال دل ما سوخت ، داغ دلمان تازه است ، هنوز انتقام نگرفتیم ، میلیون ها نفر گریه کردند و امید داریم آن هدیه بزرگ آزادی قدس و سپس ظهور حضرت حجت (عج) باشد.

  وی گفت: خیلی ها در این خط و راه نیستند ، به دین و انقلاب مقید نیستند اما برای حاج قاسم گریه کردند در مراسمات او شرکت کردند خدا شهید سلیمانی را از ما گرفت اما مردمی مهربان در سراسر جهان به ما هدیه داد.

  امام جمعه پیشوا تصریح کرد: حاج قاسم اتحاد را بین کشورهای همسایه ایجاد کرده بود.در تلاش بود لشکر بین المللی اسلامیون را ایجاد کند وحدت ، انسجام و دورهمی باستانی کاران زیر پرچم امیرالمومنین (ع) و اهتمام در عرصه ورزش و کمک های مردمی قابل تقدیر است امید است روزی برسد که در کشور اسلامی ما محروم و نیازمند به کمک های مردمی وجود نداشته باشد.

  وی ادامه داد: از اقدامات خوب اداره ورزش وجوانان و سپاه پیشوا بابت برنامه های ایام دهه بصیرت و بزرگداشت سالروز شهادت شهیدسلیمانی تقدیر و تشکر دارم.

  انتهای پیام/*

  http://nedayepishva.com/?p=68199&preview=true لینک کوتاه

   283 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای