امروز : جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷

 • تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۷ شهریور, ۱۳۹۶ | ساعت انتشار خبر : ۱۱:۲۹ | تعداد بازدید : 5364 نفر | امتیاز خبر :
 • جنگ امروز همان جنگ فریب و ترفند است.

  معاون مرکز رسیدگی به امور مساجد کشور در پیشوا: هدف دشمن در جنگ رسانه تهی کردن باورهای نسل جدید است.به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا: معاون فرهنگی و اجتماعی مرکز رسیدگی به امور ...

  معاون مرکز رسیدگی به امور مساجد کشور در پیشوا:
  هدف دشمن در جنگ رسانه تهی کردن باورهای نسل جدید است.به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا: معاون فرهنگی و اجتماعی مرکز رسیدگی به امور مساجد کشور با بیان اینکه جنگ امروز جنگ با ابزار هنر و رسانه است گفت:‌ جنگ امروز همان جنگ رو در رو با دشمن است که بسیار آرام و نرم و با هزار فریب و ترفند درصدد تهی کردن باورهای نسل جدید است.
  حجت‌الاسلام والمسلمین سعید کرمی شامگاه دوشنبه در مراسمی که به مناسبت گرامیداشت هفته دولت و روز جهانی مساجد در مسجدجامع امام خمینی(ره) شهرستان پیشوا برگزار شد ضمن تسلیت شهادت امام محمدباقر(ع) و اشاره به نقش والای آن حضرت در احیا مکتب تشیع اظهار داشت: امام محمدباقر(ع) مکتب علمی را بنیان گذاشتند و کرسی درس و دانشگاه بزرگ مکتب تشییع را با تربیت ۴ هزار مجتهد بنا نهادند که میراث فقه جعفری شد.

  وی با اشاره به عقیده برخی کوته‌فکران و تشبیه آن به صلح امام حسن(ع) گفت: برخی به منظور توجیه برنامه‌های خود شجاعت و حکمت امام حسن(ع) را مثال زده و به دنبال صلح هستند و در مقابل با اتهام به شخصیت اباعبدالله الحسین(ع) در مقابله با دشمن درصدد اشتباه قلمداد کردن حرکت سرنوشت‌ساز امام حسین(ع) هستند.

  معاون فرهنگی مرکز رسیدگی به امور مساجد کشور تصریح کرد: تمام امامان معصوم ما مأمور از ناحیه خداوند بوده‌اند اما با توجه به مقتضیات خاص آن زمان، تمام ائمه ما با علم، شجاعت، حلم و بردباری در هر مقطع زمانی تصمیم متناسبی را اتخاذ می‌کردند.

  کرمی با تأکید به مبارزه با دشمن به وسیله سلاح قلم و علم بیان کرد: ما باید به نیازهای جامعه توجه کنیم و به سلاح علم و تقوا و مهارت‌های نظامی و خودسازی مجهز شویم؛ چرا که جنگ امروز همان جنگ رو در رو با دشمن است که بسیار آرام و نرم و با هزار فریب و ترفند درصدد تهی کردن باورهای نسل جدید است.

  وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در رابطه با برنامه جدید دشمن برای از بین بردن باور جوانان اظهار داشت: دشمن درصدد است با ابزار هنر و رسانه و با حمله همه‌جانبه رسانه‌ای با ۲۶۰ شبکه ماهواره‌ای فارسی زبان توان جوان ایرانی را که برخاسته از فرهنگ اهل بیت و شجاعت و ایمان است، به مخاطره بکشاند.

  معاون فرهنگی مساجد کشور افزود: ولی فقیه بارها در بیانات خود ما را متوجه حمله‌های نرم دشمن کردند و با صدور فرمان آتش به اختیار برای مواجه با دشمن زمانی که دستگاه‌های فرهنگی در خواب غفلت هستند و سیاست‌زده شده‌اند ما را به مسیر درست اقدام خودجوش فرهنگی رهنمون ساختند.

  کرمی در پایان با اشاره به نقش مساجد به عنوان مکان انسان‌سازی خاطرنشان کرد: مساجد باید به عنوان بهترین مکان برای حفظ دین مردم و سنگر اصلی کارهای فرهنگی باشند و چراغ برنامه‌های فرهنگی و تربیتی در مساجد نباید هیچ‌گاه خاموش شود.

  No views yet


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای