امروز : شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱

 • تاریخ انتشار خبر : سه‌شنبه 9 آگوست, 2016 | ساعت انتشار خبر : 18:23 | تعداد بازدید : 629 نفر | امتیاز خبر :
 • جنایت جدید عربستان در حمله به یک کارخانه‌ای در یمن؛ ۱۴ نفر کشته و ۹ نفر زخمی

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، جنگنده‌های عربستان سعودی در تازه‌ترین حملات وحشیانه خود به یمن، یک کارخانه تولید مواد غذایی در نزدیکی شهر صنعا پایتخت یمن به خاک و خون کشیدند. به گزارش روزنامه ...

  در حمله وحشیانه جنگنده عربستان سعودی به یک کارخانه مواد غذایی در نزدیکی پایتخت یمن، ۱۴ کارگر این کارخانه کشته و ۹ نفر دیگر زخمی شدند.

  جنایت جدید عربستان در حمله به یک کارخانه‌ای در یمن؛ 14 نفر کشته و 9 نفر زخمی

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، جنگنده‌های عربستان سعودی در تازه‌ترین حملات وحشیانه خود به یمن، یک کارخانه تولید مواد غذایی در نزدیکی شهر صنعا پایتخت یمن به خاک و خون کشیدند.

  به گزارش روزنامه عربی «القدس العربی»، منابع مسئول در وزارت بهداشت یمن سه‌شنبه (امروز) اعلام کردند که در این حمله جنگنده‌های عربستان سعودی به کارخانه «العاقل» واقع ر منطقه «النهضه» صنعا ۱۴ کارگر این کارخانه کشته و ۹ نفر دیگر زخمی شدند.

  شاهدان گفتند که بعد از حمله جنگنده‌های سعودی کارخانه دچار آتش‌سوزی گسترده‌ای شده است.

  در حملات گسترده ۲۴ ساعت گذشته جنگنده‌های ائتلاف عربستان سعودی به مناطق مختلف یمن، بیش از ۳۰ نفر جان خود را از دست دادند و ده‌ها تن دیگر زخمی شدند.

  ماه گذشته به دنبال فشارهای عربستان برای حذف نام این کشور از لیست سیاه قاتلان کودکان یمنی، «بان کی مون» دبیر کل سازمان ملل متحد، نام این ائتلاف را به طور موقت از فهرست سیاه مورد نظر حذف کرده بود. گزارش‌ها حاکی است این اقدام بعد از آن صورت گرفت که عربستان سعودی سازمان ملل را به قطع کمک‌های مالی تهدید کرده بود.

  منبع: خبرگزاری فارس

   351 total views,  1 views today


  ابرچسب : , ,
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای