امروز : پنج شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۷

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه ۶ مرداد, ۱۳۹۷ | ساعت انتشار خبر : ۱۲:۵۳ | تعداد بازدید : 17500 نفر | امتیاز خبر :
 • جمع آوری سرعت گیرهای نامناسب و غیر استاندارد از سطح شهر پیشوا

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا علی رضایی جعفری اظهار داشت : در راستای ادامه جمع آوری برخی سرعت گیرهای نامناسب و غیراستاندارد و همچنین اصلاح و بهسازی تعدادی دیگر از سرعت ...

  جمع آوری سرعت گیرهای نامناسب و غیر استاندارد از سطح شهر پیشوا

  رئیس اداره حمل و نقل و ترافیک شهرداری پیشواگفت:جهت رفاه حال عمومی و استانداردسازی علائم راهنمایی و رانندگی، بهسازی و جمع آوری سرعت گیر و سرعت کاه های غیر استاندار و نامناسب در سطح شهر پیشوا در حال اجرا می باشد.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا علی رضایی جعفری اظهار داشت : در راستای ادامه جمع آوری برخی سرعت گیرهای نامناسب و غیراستاندارد و همچنین اصلاح و بهسازی تعدادی دیگر از سرعت گیرها عملیات بازسازی آنان در دستور کار قرار گرفت و آغاز گردید.

  وی افزود : یکی از پروژه های اصلاح و بهسازی، مربوط به دور برگردان بلوار شهید قمی نرسیده به میدان میوه و تره بار می باشد که با درخواست مردم و پلیس راهور مبنی بر رخ دادن تصادفات بسیار در این محل و خسارت های جانی و مالی برای رانندگان، با پیگیری های شهرداری تخریب و عملیات بهسازی آن انجام شد تا شاهد کاهش حوادث در این منطقه باشیم.

  رئیس اداره حمل و نقل و ترافیک شهرداری پیشوا بیان نمود : بهسازی این دوربرگردان پس از مصوب شدن در شورای ترافیک شهرستان که با حضور شهردار، رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر، رئیس پلیس راهور، معاونت عمرانی فرمانداری و رئیس اداره راه و ترابری تشکیل می شود با پیگیری شهرداری و همت اداره حمل و نقل و ترافیک به مرحله اجرایی رسید.

  رضایی در رابطه با تکمیل این پروژه افزود: در جهت افزایش ایمنی خودروها طرح ایجاد جان پناه در این دوربرگردان اجرا و پیاده سازی شد.

  رئیس اداره حمل و نقل و ترافیک شهرداری پیشوا با اشاره به جزئیات این پروژه بیان داشت: جدول کشی دوربرگردان بلوار شهید قمی، زیرسازی و ترمیم آسفالت موجود، نصب علائم راهنمایی و رانندگی و همچنین ایجاد سرعت کاه در فاصله استاندارد قبل از دوربرگردان از پیشوا به سمت جلیل آباد و اصلاح سرعت گیر قبل از این دوربرگردان از مسیر جلیل آباد به پیشوا و حذف و جمع آوری یک سرعت گیر غیراستاندارد در همین مسیر از کارها و فعالیت هایی بود که شهرداری در این پروژه انجام داده است.

  رضایی جعفری در پایان گفت: جهت رفاه حال عمومی و استانداردسازی علائم راهنمایی و رانندگی، بهسازی و جمع آوری سرعت گیر و سرعت کاه های غیر استاندار و نامناسب در سطح شهر پیشوا همچنان در حال اجرا می باشد.

  No views yet


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای