امروز : سه شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه 2 سپتامبر, 2019 | ساعت انتشار خبر : 19:54 | تعداد بازدید : 6583 نفر | امتیاز خبر :
 • جمع آوری انشعابات غیر مجاز آب در شهرستان پیشوا

  در ششمین روز از شهریور ماه سال ۹۸ با تلاش اکیپ تخلفات ۵رشته انشعاب غیر مجاز  آب در شهرستان پیشوا کشف و قطع شدند. به گزارش ندای پیشوا؛ شرکت آب و فاضلاب جنوب ...

  در ششمین روز از شهریور ماه سال ۹۸ با تلاش اکیپ تخلفات ۵رشته انشعاب غیر مجاز  آب در شهرستان پیشوا کشف و قطع شدند.

  به گزارش ندای پیشوا؛ شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران مدیر آبفا شهرستان پیشوا گفت: با هدف تامین و توزیع پایدار آب شرب شهروندان پیشوا ،مدیریت مصرف و جلوگیری از تلفات آب، شناسایی و جمع آوری انشعابات غیر مجاز به صورت شبانه روزی انجام می شود.

  محمدرضا رمضان زاده افزود: در پی گشت زنی بی وقفه و مستمر اکیپ تخلفات این امور،پنج مورد انشعاب غیر مجاز که از قطر بالایی برخوردار بودند و سبب هدر رفت آب شرب شهری در بخش باغداری و دامداری  می شدند شناسایی شدند و بلافاصله در کمترین زمان ممکن نسبت به قطع این انشعابات اقدام گردید.

  وی با اشاره به مشکلات تامین و تثبیت فشار آب در ساعات پیک مصرف در مناطق مرتفع پیشوا،تصریح کرد:  متاسفانه کسانی که از انشعابات غیر مجاز استفاده می نمایند به صورت بی رویه حجم زیادی از آب شبکه توزیع شهری را هدر داده و همین مسئله باعث افت فشار می شود.

  رمضان زاده در پایان از مردم شریف پیشوا جهت  معرفی  و اعلام  انشعابات غیر مجاز  و صرفه جویی آب  درخواست همکاری کرد و  اضافه نمود: با کشف و قطع انشعابات غیر مجاز،مشکلات افت فشار آب برطرف می شود.

  در ششمین روز از شهریور ماه سال ۹۸ با تلاش اکیپ تخلفات ۵رشته انشعاب غیر مجاز آب در شهرستان پیشوا کشف و قطع شدند. به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران مدیر آبفا شهرستان پیشوا گفت: با هدف تامین و توزیع پایدار آب شرب شهروندان پیشوا ،مدیریت مصرف و جلوگیری از تلفات آب، شناسایی و جمع آوری انشعابات غیر مجاز به صورت شبانه روزی انجام می شود. محمدرضا رمضان زاده افزود: در پی گشت زنی بی وقفه و مستمر اکیپ تخلفات این امور،پنج مورد انشعاب غیر مجاز که از قطر بالایی برخوردار بودند و سبب هدر رفت آب شرب شهری در بخش باغداری و دامداری می شدند شناسایی شدند و بلافاصله در کمترین زمان ممکن نسبت به قطع این انشعابات اقدام گردید. وی با اشاره به مشکلات تامین و تثبیت فشار آب در ساعات پیک مصرف در مناطق مرتفع پیشوا،تصریح کرد: متاسفانه کسانی که از انشعابات غیر مجاز استفاده می نمایند به صورت بی رویه حجم زیادی از آب شبکه توزیع شهری را هدر داده و همین مسئله باعث افت فشار می شود. رمضان زاده در پایان از مردم شریف پیشوا جهت معرفی و اعلام انشعابات غیر مجاز و صرفه جویی آب درخواست همکاری کرد و اضافه نمود: با کشف و قطع انشعابات غیر مجاز،مشکلات افت فشار آب برطرف می شود.

  در ششمین روز از شهریور ماه سال ۹۸ با تلاش اکیپ تخلفات ۵رشته انشعاب غیر مجاز آب در شهرستان پیشوا کشف و قطع شدند.
  به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران مدیر آبفا شهرستان پیشوا گفت: با هدف تامین و توزیع پایدار آب شرب شهروندان پیشوا ،مدیریت مصرف و جلوگیری از تلفات آب، شناسایی و جمع آوری انشعابات غیر مجاز به صورت شبانه روزی انجام می شود.
  محمدرضا رمضان زاده افزود: در پی گشت زنی بی وقفه و مستمر اکیپ تخلفات این امور،پنج مورد انشعاب غیر مجاز که از قطر بالایی برخوردار بودند و سبب هدر رفت آب شرب شهری در بخش باغداری و دامداری می شدند شناسایی شدند و بلافاصله در کمترین زمان ممکن نسبت به قطع این انشعابات اقدام گردید.
  وی با اشاره به مشکلات تامین و تثبیت فشار آب در ساعات پیک مصرف در مناطق مرتفع پیشوا،تصریح کرد: متاسفانه کسانی که از انشعابات غیر مجاز استفاده می نمایند به صورت بی رویه حجم زیادی از آب شبکه توزیع شهری را هدر داده و همین مسئله باعث افت فشار می شود.
  رمضان زاده در پایان از مردم شریف پیشوا جهت معرفی و اعلام انشعابات غیر مجاز و صرفه جویی آب درخواست همکاری کرد و اضافه نمود: با کشف و قطع انشعابات غیر مجاز،مشکلات افت فشار آب برطرف می شود.

  ۳۵۲ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای