امروز : دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸

 • تاریخ انتشار خبر : پنج شنبه ۱ آذر, ۱۳۹۷ | ساعت انتشار خبر : ۱۶:۵۴ | تعداد بازدید : 179409 نفر | امتیاز خبر :
 • نمایشگاه دستاوردهای بانوان بخش جلیل اباد شهرستان پیشوا افتتاح شد/ظهور حماسه اقتصادی با عزم و اراده بسیج محقق می شود

  نمایشگاه دستاوردهای بانوان بخش جلیل اباد شهرستان پیشوا افتتاح شد/ظهور حماسه اقتصادی با عزم و اراده بسیج محقق می شود نمایشگاه دستاوردها و توانمندی های بانوان به همت حوزه بسیج شهید بهشتی و ...

  نمایشگاه دستاوردهای بانوان بخش جلیل اباد شهرستان پیشوا افتتاح شد/ظهور حماسه اقتصادی با عزم و اراده بسیج محقق می شود

  نمایشگاه دستاوردها و توانمندی های بانوان به همت حوزه بسیج شهید بهشتی و حوزه ام البنین بخش جلیل آباد با حضور مسئولان شهرستان پیشوا و بخش جلیل آباد افتتاح شد.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛ سرهنگ صمد سلطانی فرمانده ناحیه مقاومت حضرت جعفربن موسی الکاظم (ع) شهرستان پیشوا در مراسم افتتاحیه نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی و دستاوردها و توانمندی های بانوان،ضمن تقدیر از حضور دادستان و دیگر مسئولین در این مراسم گفت: حضور و حمایت مسئولان شهرستانی و استانی در طرح های اقتصاد مقاومتی برای کارآفرینان خصوصا بانوان کارآفرین که در عمل نشان دادند در راستای تحقق فرامین رهبر معظم انقلاب در حرکت هستند، باعث دلگرمی خواهد بود.

  سرهنگ سلطانی اظهار داشت: اگر عزم و اراده بسیجی در همه زمینه ها علی الخصوص در فعالیت های اقتصادی و فرهنگی قرار گیرد حماسه اقتصادی ظهور پیدا می کند.

  وی با بیان اینکه بخش اعظم این نمایشگاه اراده بسیجی بانوان بخش جلیل آباد است که استعداد و توانمندی های خود را به نمایش گذاشتند ؛خاطر نشان کرد: هدف از برپایی این نمایشگاه، در راستای سخنان مقام معظم رهبری ، حمایت از تولیدات داخلی و ترویج فرهنگ و استفاده از کالای ایرانی و ایجاد انگیزه و رشد خلاقیت برای نسل امروز و آینده است.

  فرمانده ناحیه مقاومت حضرت جعفربن موسی الکاظم (ع) در ادامه افزود: با حمایت مسئولان شهری از کارآفرینان، شاهد رونق اقتصادی در خانوارها و حذف واسطه گری باشیم.

  کریمی فرمانده بسیج خواهران حوزه حضرت ام البنین (س)  جلیل آباد در حاشیه این مراسم به خبرنگار ندای پیشوا گفت: نمایشگاه توانمندی ها و دستاوردهای زنان بخش جلیل آباد با رویکرد نشان دادن نقش زن در استفاده از کالای ایرانی با پیام رهبر معظم انقلاب که سال ۹۷ را به این نام نهادند و هم در خصوص کمک به اقتصاد و معیشت خانواده، در بخش جلیل آباد به مدت سه روز در سالن ورزشی جلیل آباد شروع به کار کرد.

  وی افزود: خداوند را شاکریم که توانسته ایم با همت و مساعدت فرماندهی محترم ناحیه مقاومت حضرت جعفربن موسی الکاظم(ع)، سرهنگ سلطانی، و مسئولان بخش جلیل آباد برای به نمایش گذاشتن این دستاوردها که همگی تولیدات خانگی و کار دست بانوان زحمتکش بخش جلیل آباد است گامی هرچند کوچک برداریم.
  کریمی در پایان ضمن تقدیر از حضور مسئولان شهرستان در مراسم افتتاح نمایشگاه گفت: انتظار داریم تمام مسئولان برای پایدار ماندن چنین نمایشگاهی به صورت دائم ، مساعدت های لازم را انجام دهند تا برتعداد کارآفرینان در سطح بخش افزوده شود.

  ️گفتنی است این نمایشگاه به مدت ۳روز در سالن ورزشی بسیج بخش جلیل آباد دایر خواهد بود.

  ۲۸۸ total views, 2 views today


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای