امروز : شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۸

 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه 5 آگوست, 2019 | ساعت انتشار خبر : 15:25 | تعداد بازدید : 1590 نفر | امتیاز خبر :
 • جلیل آباد و طارند بالا به شبکه اینترنت پرسرعت روستایی متصل می شوند

  مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان تهران گفت: در فاز اول اجرای طرح اینترنت پرسرعت روستایی، دو روستای جلیل آباد و طارند بالا به این شبکه متصل می شوند. به گزارش ندای پیشوا؛ ...

  مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان تهران گفت: در فاز اول اجرای طرح اینترنت پرسرعت روستایی، دو روستای جلیل آباد و طارند بالا به این شبکه متصل می شوند.
  به گزارش ندای پیشوا؛ مرتضی رضایی در نشست بررسی مشکلات ارتباطی و مخابراتی شهرستان پیشوا اظهار داشت: استان تهران رتبه اول کشور را در شاخص های توسعه ارتباطی و فناوری اطلاعات را دارد.

  وی افزود: این توسعه فقط مختص شهر تهران نیست و با تلاش شرکت مخابرات، شهرستان های استان جلوتر هستند و همه واگذاری ها به روز است در حالی که در شهر تهران هم اینگونه نیست.

  مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان تهران بیان کرد: در حال حاضر ۲۳ هزار مورد منصوبه، ۱۸ هزار دایر شده و ۳ هزار شماره آماده واگذاری در پیشوا وجود دارد.

  وی با بیان اینکه همه ۳۴ روستای پیشوا دارای حداقل های ارتباطی هستند، افزود: روستاییان خواستار اینترنت پهن باند روی خطوط تلفن همراه هستند که مستلزم همکاری اپراتورهای تلفن همراه است.

  رضایی گفت: در حال حاضر از محل منابع و اعتبارات دولت، اینترنت پرسرعت را به روستاها بردیم و در پیشوا نیز روستاهای جلیل آباد و طارند بالا در فاز اول این طرح دارای اینترنت پرسرعت های وب می شوند که قابلیت رومینگ با شبکه همراه اول را دارد.

  مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان تهران افزود: در فاز بعدی این طرح همه روستاها به شبکه اینترنت پر سرعت روستایی متصل خواهند شد.

  وی خاطرنشان کرد: پایش روستاهای بالای ۲۰ خانوار در تمام کشور و در شهرستان پیشوا در حال انجام است و همه اطلاعات این روستاها در زمینه شبکه تلفن همراه و تلفن ثابت، پست، پست بانک و دفاتر پیشخوان بررسی و آنالیز می شود و رفع کمبودها در دستور کار قرار خواهد گرفت.

  ۴۷۲ total views, 2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای