امروز : پنج شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : سه‌شنبه 17 سپتامبر, 2019 | ساعت انتشار خبر : 11:46 | تعداد بازدید : 3991 نفر | امتیاز خبر :
 • جلوگیری از عرضه کودهای تقلبی و خارج از شبکه در پیشوا

  با نظارت بیشتر از عرضه کودهای تقلبی و خارج از شبکه در شهرستانان پیشوا جلوگیری می شود. به گزارش ندای پیشوا؛ وضعیت جذب سهمیه کودی براساس برش ماهانه با حضور کارشناسان شرکت خدمات ...

  با نظارت بیشتر از عرضه کودهای تقلبی و خارج از شبکه در شهرستانان پیشوا جلوگیری می شود.

  به گزارش ندای پیشوا؛ وضعیت جذب سهمیه کودی براساس برش ماهانه با حضور کارشناسان شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان تهران، کارشناسان مدیریت جهاد کشاورزی وکارگزاران توزیع نهاده های کشاورزی در دفتر مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان پیشوا بررسی شد.

  علی اصغر ثقفی رئیس اداره بازرگانی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان تهران ،درخصوص میزان سهمیه کودی این شهرستان در سال جاری ، سرعت در جذب سهمیه کودی ، افزایش میزان خرید و ذخیره سازی ، توزیع براساس لیست مدیریت شهرستان مطرح کرد و از کارگزاران خواست سهمیه کودی خود را که براساس برش ماهانه تعیین شده سریعتر جذب کنند تا در تأمین کود مورد نیاز کشاورزان برای کشت پائیزه با مشکل مواجه نباشند .

  عظیم حسین زاده مسئول حراست شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان تهران در زمینه نظارت و پایش و رصد کودهای کشاورزی افزود: کمیته ای در سطح شهرستان به جهت نظارت و پایش کودی تشکیل شده است تا با نظارت دقیق تر از عرضه کودهای تقلبی و خارج از شبکه کارگزاری جلوگیری شود و از کارگزاران خواست بحث نظارت ، پایش و رصد را در سطح شهرستان جدی بگیرند تا از فروش کود خارج از شبکه توزیع جلوگیری شود و کود به دست مصرف کننده واقعی برسد.

  وی با اشاره به کودهای غیرتکلیفی افزود: این کودها حتما باید دارای شماره ثبت کودی مورد تأئید موسسه تحقیقات آب و خاک باشند و در غیر اینصورت غیرمجاز محسوب و در صورت مشاهده امحاء می شوند.

  ۳۵۵ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای