امروز : شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷

 • تاریخ انتشار خبر : جمعه ۲۹ تیر, ۱۳۹۷ | ساعت انتشار خبر : ۱۵:۰۰ | تعداد بازدید : 21730 نفر | امتیاز خبر :
 • جلوگیری از تحصن و تجمع با اقدام به موقع مسئولان

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛ حجت الاسلام والمسلمین روح الله باقری در خطبه های سیاسی امروز نماز جمعه شهرستان پیشوا ضمن تبریک دهه کرامت و ولادت حضرت علی بن موسی الرضا ...

  جلوگیری از تحصن و تجمع با اقدام به موقع مسئولان

  خطیب جمعه پیشوا گفت:اقدام به موقع مسئولان و علاج واقعه قبل از وقوع از تحصن و تجمع های مردم جلوگیری میکند.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛ حجت الاسلام والمسلمین روح الله باقری در خطبه های سیاسی امروز نماز جمعه شهرستان پیشوا ضمن تبریک دهه کرامت و ولادت حضرت علی بن موسی الرضا (ع) اظهار داشت:امام رضا (ع) دروازه علم را به سمت مغرب گشود،در دوره خلافت مامون اوج سیاسی کاری دشمنان اهل بیت بود و نوع مواجهه امام رضا(ع) با مامون و سیاست الهی ایشان باعث شد چهره پلید و نقشه های او بر همگان آشکار شود.

  امام جمعه پیشوا با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در جمع مسئولان در باب مشکلات اقتصادی کشور بیان نمود:با تحریم های فراوان علیه کشور ما به نظر می رسد روز به روز این فشارها بیشتر خواهد شد و باور رهبری به مبارزه ملت و صبر در برابر تحریم ها و مشکلات اقتصادی کشور است.

  وی افزود:اعتقاد رهبری بر این است که دولت با این شرایط ، از گردنه های سخت فشار و تحریم ها به شرط داشتن اراده و کارکردن و خودباوری با موفقیت عبور کند.

  باقری اظهار کرد:بر سرکار ماندن مدیر ترسو،بی سیاست و ناتوان که جرات قدم بر داشتن و اجرای اقتصاد مقاومتی را نداشته باشد قطعا هیچ کمکی به بهتر شدن شرایط امروز کشور ما نخواهد کرد.

  وی تاکید کرد:مقام معظم رهبری حمایت خود را از دولت اعلام کرده است و دولت بداند مردم و رهبری پشت سرشان هستند اما مردم به مدیرانی نیاز دارند که روحیه انقلابی و تلاش شبانه روزی برای نجات از بحران ها داشته باشند.

  خطیب جمعه پیشوا خواهان ارتباط تنگاتنگ مسئولان با مردم شد و بیان داشت:مدیر نباید پشت دوربین با مردم حرف بزند و از  رو در رو شدن با مردم خودداری کند ،تمام استانداران ،فرمانداران ،مدیران کل و نمایندگان مردم باید در بطن مردم بروند و در کوچه و بازار بین مردم حاضر شوند.

  وی گفت:معطل ماندن در باب برجام آمریکایی کار اشتباهی است که ۴ سال به نتیجه نرسید و اینکه حالا عده ای به برجام اروپایی چشم دوخته اند تکرار همان اشتباه است.

  باقری برخورد با متخلفان را باعث امیدواری مردم دانست و بیان داشت:مقام معظم رهبری چندین سال است که به صورت مکتوب و غیر مکتوب ،علنی و غیر علنی در باب برخورد با متخلفان و دانه درشت ها و کسانی که حقوق نجومی می گیرند تذکرات فراوانی داده است.

  وی در ادامه اضافه کرد:در باب ارز و سکه و ماشین های وارداتی نیز مردم خواهان برخورد با متخلفان و برکناری کسانی هستند که در این اتفاقات نقش داشته اند.

  امام جمعه پیشوا گلایه های مردم را به حق دانست و گفت:اینکه مردم اعتراض و تجمع داشته باشند قطعا به ضرر مردم ،مملکت ،دین و سوء استفاده رسانه های معاند است .

  وی افزود:در دو هفته اخیر تجمعاتی در خصوص قطعی برق و عملکرد نادرست پیمانکارساختمان در پیشوا برگزار شد که در ۴۰ ساله از آغاز انقلاب در پیشوا سابقه نداشته است ،اقدام به موقع مسئولان و علاج واقعه قبل از وقوع از تحصن و تجمع های مردم جلوگیری میکند.

  باقری در پایان با اشاره به حملات عراق بعد از قبول قطعنامه ۵۹۸ خاطر نشان کرد:صدام گمان می کرد قبول قطعنامه ۵۹۸ از سر ضعف است و ایران توان مقابله با صدام ندارد؛ در جامعه امروز هم التهاب اقتصادی و سوء مدیریت نباید باعث سوء استفاده ترامپ و آمریکا شود ،دولت و مردم و حاکمیت ایران مصمم تر ومقاوم تر از قبل با تحریم ها مقابله می کنند .

  انتهای پیام/*

  No views yet


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای