امروز : دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : پنج‌شنبه 19 دسامبر, 2019 | ساعت انتشار خبر : 11:28 | تعداد بازدید : 8106 نفر | امتیاز خبر :
 • جلسه هم اندیشی جامعه روحانیت مبارز شهرستان پیشوا

  جلسه هم اندیشی جامعه روحانیت مبارز شهرستان پیشوا برگزار شد به گزارش ندای پیشوا: باحضور حجت الاسلام والمسلمین باقری امام جمعه شهرستان،حجت الاسلام والمسلمین محمودی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران، حجت ...

  جلسه هم اندیشی جامعه روحانیت مبارز شهرستان پیشوا برگزار شد

  به گزارش ندای پیشوا: باحضور حجت الاسلام والمسلمین باقری امام جمعه شهرستان،حجت الاسلام والمسلمین محمودی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران، حجت الاسلام والمسلمین یاسینی امام جمعه خاورشهر و روحانیون سطح شهرستان جلسه هم اندیشی جامعه روحانیت مبارز شهرستان پیشوا برگزار گردید.

  در این نشست، حجت الاسلام باقری به اتفاقات اخیر که در برخی از شهرهای کشور رخ داد اشاره کرد و گفت: با گران شدن بنزین موجی از اعتراضات و نگرانی ها در کشور به وجود آمد که متاسفانه این اتفاق از بی تدبیری بود.

  امام جمعه پیشوا افزود: نقش طلاب و رحانیون در شرایط فعلی جامعه بسیار حساس و مهم می باشد، مردم در حال حاضر بیشتر از گذشته احتیاج به روشنگری دارند تا بتوانند مسائل مختلف را از هم تفکیک کنند.

  وی ادامه داد: مشکلات اقتصادی موجود در کشور برای همه کاملا مشهود است و جامعه روحانیت هم از این اوضاع مستثنی نیست و بهتر است در این شرایط حضور روحانیون در بین مردم بیشتر باشد.

  حجت الاسلام باقری بیان داشت: اگر صدای مردم و دغدغه آنها توسط روحانیت شنیده و بیان شود دیگر شاهد برخی از انتخابا غلط و اشتباه نیستیم.

  امام جمعه پیشوا در پایان به انتخابات پیش رو هم اشاره کرد و گفت: ائمه جماعات در مساجد خود باید مشخصات یک نماینده خوب و متعهد را برای مردم بیان کنند، زیرا اگر مجلس آینده ما، مجلس دلسوز و کارآمدی باشد بسیاری از مسائل فعلی کشور، با اندک تدبیری برطرف می شود.

  ۴۴۰ total views, 2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای