امروز : پنج شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸

 • تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۶ فروردین, ۱۳۹۸ | ساعت انتشار خبر : ۱۳:۳۵ | تعداد بازدید : 10587 نفر | امتیاز خبر :
 • جلسه فوق العاده مدیریت بحران پیشوا

  ‍ حسین عباسی فرماندار پیشوا در جلسه اضطراری شورای هماهنگی #مدیریت_بحران گفت : لزوم آماده‌باش #صددرصدی دستگاه‌های عضو شورای هماهنگی مدیریت بحران و اتخاذ تدابیر و تمهیدات لازم برای پیشگیری، مدیریت و ...

  ‍ حسین عباسی فرماندار پیشوا در جلسه اضطراری شورای هماهنگی #مدیریت_بحران گفت : لزوم آماده‌باش #صددرصدی دستگاه‌های عضو شورای هماهنگی مدیریت بحران و اتخاذ تدابیر و تمهیدات لازم برای پیشگیری، مدیریت و اقدامات بهنگام در زمان مواجهه با شرایط بحران در شهر و روستاها از اولویتهای ماست .

  وی افزود: #خروج_مدیران از شهرستان #ممنوع و تمامی مرخصی‌ها #لغو است؛ مدیران باید تا زمان پایداری شرایط جوی و اعلام شرایط عادی از سوی فرمانداری در شهرستان #حضور داشته باشند.
  عباسی بیان کرد : تدارک و تامین #تجهیزات و ماشین‌آلات مورد نیاز و استقرار در نقاط حساس و حادثه خیز ضروری‌ است.
  وی گفت: با وجود بازدیدهای مکرر از نقاط مختلف شهرستان بخصوص نقاط حساس و حادثه خیز، این مناطق مجددا باید مورد بازدید قرار گرفته و امکانات و تجهیزات دستگاه‌ها نیز به‌روزرسانی و #بازبینی شود.
  فرماندارخاطر نشان کرد: اطلاع رسانی ها، هشدارها، تذکرات، گزارش‌ها و پیام‌ها فقط از سوی #فرماندار به‌عنوان رئیس شورای هماهنگی مدیریت بحران صورت می‌گیرد و ادارات از اقدامات فردی بپرهیزند.
  به محض اعلام شرایط عادی و رفع بحران احتمالی، امکانات شهرستان را برای کمک به مناطق سیل زده گسیل می‌کنیم.
  وی افزود: #کمک_نقدی به سیل زدگان‌از طریق‌ شماره حساب جمعیت هلال احمر، اولویت کمک‌ها و مشارکت‌های مردمی است.
  عباسی افزود: با توجه به نقش آگاهی بخشی در پیشگیری و مدیریت بحران، اداره #مخابرات آمادگی لازم برای اطلاع رسانی به شهروندان از طریق تلفن ثابت و پیامک را داشته باشد.

  ۶۷۶ total views, 2 views today


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای