امروز : دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸

 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۹ مهر, ۱۳۹۷ | ساعت انتشار خبر : ۱۵:۴۴ | تعداد بازدید : 58690 نفر | امتیاز خبر :
 • حفظ اعتماد مردم شرط خروج از بحران فعلی کشور است

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛حسین عباسی در جمع مدیران شهرستان پیشوا با اشاره به لزوم تکریم ارباب‌رجوع گفت: این اصل مهم در نظام اداری کشور موجب اعتمادسازی و افزایش رضایتمندی مردم ...

  حفظ اعتماد مردم شرط خروج از بحران فعلی کشور است

  فرماندار پیشوا گفت: اولویت اساسی ما مسئولان در شهرستان پیشوا حفظ اعتماد مردم و اعتمادسازی مضاعف است تا بتوانیم سربلند از شرایط حال حاضر کشور عبور کنیم.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛حسین عباسی در جمع مدیران شهرستان پیشوا با اشاره به لزوم تکریم ارباب‌رجوع گفت: این اصل مهم در نظام اداری کشور موجب اعتمادسازی و افزایش رضایتمندی مردم می‌شود و جزو منشور اداری همه سازمان‌ها و نهادهاست.

  وی بیان داشت: در شهرستان پیشوا به لحاظ بافت فرهنگی و اعتقادی مردم، باید حساسیت‌های محلی نیز در نظر گرفته‌شده و با باور عمومی و از عمق جان در جهت تکریم مردم و ارباب‌رجوع تلاش شود.

  مردم باید با لبخند از ادارات پیشوا خارج شوند

  عباسی افزود: مسؤولان ادارات پیشوا باید همکاران مجموعه اداری خود را به این سمت سوق دهند که با مردم مشفقانه و از سر دلسوزی و مهربانانه برخورد کرده و آنان را راهنمایی کنند تا مردم با لبخند از ادارات شهرستان خارج شوند و این مهم باید به کل سیستم اداری شهرستان تعمیم داده شود.

  ۳۹ total views, 1 views today


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای