امروز : شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه ۲۵ فروردین, ۱۳۹۷ | ساعت انتشار خبر : ۱۲:۳۹ | تعداد بازدید : 13677 نفر | امتیاز خبر :
 • جشن مبعث در حرم مطهر حضرت جعفربن موسی الکاظم(ع) شهرستان پیشوا+گزارش تصویری

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛همزمان با عید مبعث پیامبر گرامی اسلام جشن باشکوهی در جوار بارگاه حضرت جعفربن موسی الکاظم(ع) شهرستان پیشوا برگزار شد. مریدان ولایت محمدی و خادمان حرم شریف در ...

  جشن مبعث در حرم مطهر حضرت جعفربن موسی الکاظم(ع) شهرستان پیشوا+گزارش تصویری

  جشن بزرگ مبعث نبی مکرم اسلام ،حضرت محمد مصطفی (ص)در آستان مقدس حضرت جعفربن موسی الکاظم(ع) برگزار شد.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛همزمان با عید مبعث پیامبر گرامی اسلام جشن باشکوهی در جوار بارگاه حضرت جعفربن موسی الکاظم(ع) شهرستان پیشوا برگزار شد.

  مریدان ولایت محمدی و خادمان حرم شریف در این مراسم مدیحه سرودند و به نشانه یمن بشارت و رسالت محمدی با حضور در خیابان های اطراف آستان مقدس حضرت جعفربن موسی الکاظم(ع) و بازار سنتی پیشوا گل و شیرینی و بسته های تبرکی پخش کردند.

  مداحان اهل بیت در این مراسم در سروده‌های خود گوشه‌هایی از شخصیت والای آخرین فرستاده خداوند بر انسان‌ها را بیان کردند و از مبعث آن بنده برگزیده بر رسالت به عنوان نقطه عطفی در تاریخ بشریت و تاثیرگذار بر انسان‌های جویای حقیقت یاد کردند.

  آرامگاه امامزاده جعفر الخواری فرزند بلافصل موسی کاظم (امام هفتم شیعیان) و برادر علی بن‌موسی‌الرضا(امام هشتم شیعیان) است و صحن وی در شهرستان پیشوا و ۴۵ کیلومتری جنوب شرقی تهران قرار دارد.

  امام زاده جعفر بن موسی الکاظم که وی را «خواری» و اولاد او را «خواریون» نیز می‌خوانند، پس از رشد و نمو، به یاری برادرش علی بن موسی الرضا پرداخت.

  No views yet


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای