امروز : چهارشنبه ۵ مرداد ۱۴۰۱

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه 12 ژانویه, 2019 | ساعت انتشار خبر : 16:28 | تعداد بازدید : 52233 نفر | امتیاز خبر :
 • جشن فرزندان مدافعان حرم برای بانوی دمشق

  جشن ولادت حضرت زینب س با حضور فرزندان مدافعان حرم جنوب شرق استان تهران در حرم حضرت جعفربن موسی ع پیشوا برگزار شد.   به گزارش ندای پیشوا؛ ...

  
  

  جشن ولادت حضرت زینب س با حضور فرزندان مدافعان حرم جنوب شرق استان تهران در حرم حضرت جعفربن موسی ع پیشوا برگزار شد.

   

  به گزارش ندای پیشوا؛ در این جشن که در حرم حضرت جعفربن موسی ع برگزار شد، حدود ۷۰ فرزند شهدای مدافع حرم حضور داشتند که با اجرای گروه سرود، سخنرانی و اهدای جوایز همراه بود.
  مشاور عالی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در این مراسم گفت: ما باید عاقلانه راه خود را انتخاب کنیم چون نتایج آن را بعد ۴۰ سال می بینیم و ۴۰ سال مقاومت مقابل دسیسه های گوناگون تا امروز با پیروزی همراه بوده است.
  سردار عامری افزود: از دستاوردهای آن می توان به جبهه مقاومت، اعتماد به نفس ، عقب نشینی دشمن، پیروزی بر ابرقدرتها، بیداری ملت ایران و سربلندی در دفاع مقدس اشاره کرد.
  وی گفت: اگر مقابل همین جنگ نیابتی نمی ایستادیم امروز چه می شد، اگر مدافعان حرم نبودند امروز نامی از عراق، افغانستان، لبنان و سوریه نبود و در شهرهای مانند تهران و تبریز و… شاهد جنگ بودیم.
  مشاورعالی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: عدم مقاومت نیز مانند عهدنامه ترکمن چای به غیر از خفت و تحقیر چیزی برای ایران نداشت.
  وی گفت: مدافعان حرم جوانانی هستند که طلیعه امت واحده را می دهند که از ارمان انقلاب؛ صلح و دفاع و مردانگی و ایستادگی نشات گرفته است.

  این جشن باهمت بسیجیان شهرستان پیشوا برگزار شد.

   2,300 total views,  2 views today


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای