امروز : شنبه ۴ تیر ۱۴۰۱

 • تاریخ انتشار خبر : سه‌شنبه 10 مارس, 2020 | ساعت انتشار خبر : 15:59 | تعداد بازدید : 11283 نفر | امتیاز خبر :
 • جشن عید نوروز بعد از شکست کرونا/مردم به پویش «در خانه بمانیم» پای‌بند باشند

  به گزارش ندای پیشوا، امیر امینی عصر امروز در جلسه ستاد مقابله با کرونا اظهار کرد: آموزش همگانی و ترویج فرهنگ رعایت بهداشت فردی و اجتماعی در راستای پیشگیری از کرونا همچنان ...

  به گزارش ندای پیشوا، امیر امینی عصر امروز در جلسه ستاد مقابله با کرونا اظهار کرد: آموزش همگانی و ترویج فرهنگ رعایت بهداشت فردی و اجتماعی در راستای پیشگیری از کرونا همچنان به عنوان مهمترین اقدام است با مواردی که دستور تعطیلی داده شده و همچنان به اصول بهداشت اجتماعی پایبند نیستند، برخورد خواهیم کرد.

  وی افزود: مردم به شایعات توجه نکنند و اطلاعات لازم در خصوص کرونا را فقط از مجرای شبکه بهداشت و درمان، وزارت بهداشت و رسانه ملی دنبال کنند.

  امینی تصریح کرد: قرنطینه خانگی و در خانه ماندن، رعایت اصول بهداشت در خارج از منزل، خرید مایحتاج زندگی به صورت هفتگی، ایجاد محیط آرام و سالم و به دور از استرس در محیط خانه و شستن مکرر دست‌ها با آب و صابون را مهمترین اقدامات شهروندان عزیز در روزهای شیوع کرونا خواهد بود.

  وی ادامه داد: جشن نوروز و دید و بازدیدها را پس از شکست کامل کرونا خواهیم گرفت و تا آن زمان پایبند به پویش ملی در خانه بمانیم، خواهیم بود.

   525 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای