امروز : چهارشنبه ۴ مهر ۱۳۹۷

 • تاریخ انتشار خبر : جمعه ۱۸ اسفند, ۱۳۹۶ | ساعت انتشار خبر : ۰۸:۱۲ | تعداد بازدید : 20638 نفر | امتیاز خبر :
 • جشن خانوادگی کارکنان شهرداری پیشوا برگزار شد

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا ؛شهردار پیشوا در جمع کارکنان شهرداری پیشوا ضمن تبریک ولادت حضرت زهرا (س)اظهار داشت :حضرت زهرا (س)الگو و راهنمایی برای بشریت و امام خمینی(ره)بهترین پیرو ایشان ...

  جشن خانوادگی کارکنان شهرداری پیشوا برگزار شد

  همزمان با شب میلاد ام ابیها ،حضرت فاطمه زهرا (س) و ولادت امام خمینی (ره) جشن خانواده بزرگ شهرداری پیشوا به منظور نشاط و همدلی بیشتر کارکنان در سالن شهدای گمنام برگزار شد.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا ؛شهردار پیشوا در جمع کارکنان شهرداری پیشوا ضمن تبریک ولادت حضرت زهرا (س)اظهار داشت :حضرت زهرا (س)الگو و راهنمایی برای بشریت و امام خمینی(ره)بهترین پیرو ایشان بود.

  امیری ضمن تقدیر از زحمات پرسنل شهرداری اظهار داشت: بی شک تلاش کارکنان شهرداری در خدمت رسانی به مردم در سایه حمایت خانواده هایشان میسر خواهد شد و برگزاری این مراسم برای جبران اندکی از فداکاری پرسنل و خانواده هایشان است.

  وی افزود:دست کارگران شهرداری را میبوسم و بر این بوسه افتخار میکنم و از کسانی که در پی بارش برف اخیر تلاش نمودند و شهر را به حالت عادی بازگرداندند صمیمانه تقدیر و تشکر مینمایم.

  شهردار پیشوا تاکید کرد :سیاست شهرداری و مدیریت شهری بر پایه برنامه های مدون ارائه شده به شورا است و تدوین این برنامه ها با مشورت شوراییان و دانشگاهیان است.

  امیری در پایان ضمن تقدیر از حمایت مردم در پیشبرد اهداف شهرداری پیشوا گفت : در این مدت حمایت شورای اسلامی و مردم از شهرداری پیشوا قابل تقدیر بوده و در آینده نیز این حمایت نباید از سر شهرداری کم شود.

  No views yet


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای