امروز : چهارشنبه ۴ مهر ۱۳۹۷

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۱۶ اسفند, ۱۳۹۶ | ساعت انتشار خبر : ۲۲:۴۳ | تعداد بازدید : 17376 نفر | امتیاز خبر :
 • جشن تکلیف ۸۰۰ دختر دانش آموز در فضای معنوی آستان مقدس حضرت جعفربن موسی الکاظم (ع)

  همزمان با ولادت حضرت زهرا(س) 800 دانش آموز دختر مقطع سوم ابتدایی مدارس پیشوا طی مراسمی و در فضای روحانی آستان مقدس حضرت جعفربن موسی الکاظم(ع) رسیدن به سن عبادت خدای متعال ...

  همزمان با ولادت حضرت زهرا(س) ۸۰۰ دانش آموز دختر مقطع سوم ابتدایی مدارس پیشوا طی مراسمی و در فضای روحانی آستان مقدس حضرت جعفربن موسی الکاظم(ع) رسیدن به سن عبادت خدای متعال و انجام اعمال و تکالیف الهی را جشن گرفتند.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛ رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان پیشوا در حاشیه این مراسم در گفتگو با خبرنگار ندای پیشوا، اظهار داشت: نماز بهترین وسیله برای ارتباط با خدا است.

  رحیم جهانی با بیان اینکه جشن تکلیف، آغاز درخشش روح خداپرستی در میان این فرشتگان زمینی است، افزود: اگر از ابتدای رسیدن به سن تکلیف در انجام فرایض و واجبات خود تلاش کنند هیچگاه اسیر هوای نفس نمی شوند.

  وی خاطرنشان کرد: این مراسم با هدف آشنایی دانش آموزان با آموزه های دینی همزمان با ورود به سن بلوغ برگزار شده است.

  رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان پیشوا تصریح کرد: فرهنگ انسان ساز نماز و رعایت حجاب اسلامی از مهم ترین برنامه هایی است که تلاش می کنیم تا به بهترین شکل به دانش آموزان دختر آموزش دهیم.

  در پایان مراسم نیز بعداز اقامه  نماز توسط دانش آموزان دختر و برگزاری برنامه های فرهنگی و آموزشی، سوگندنامه نیز قرائت شد و همگی دانش آموزان به زیارت آستان مقدس حضرت جعفربن موسی الکاظم (ع) تشرف یافتند.

  No views yet


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای