امروز : دوشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه 9 فوریه, 2014 | ساعت انتشار خبر : 12:48 | تعداد بازدید : 1235 نفر | امتیاز خبر :
 • جشن بزرگ عشایر شهرستان پیشوا برگزار شد + تصاویر

  جشن بزرگ عشایر شهرستان پیشوا به مناسبت دهه مبارک فجر در روستای محمود آباد نو برگزار شد.   به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر جشن بزرگ عشایر شهرستان ...

  جشن بزرگ عشایر شهرستان پیشوا به مناسبت دهه مبارک فجر در روستای محمود آباد نو برگزار شد.

   

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر جشن بزرگ عشایر شهرستان پیشوا با حضور خانواده‌های معزز شهدا، ایثارگران، مسئولان ، عشایر غیور و مردم مؤمن و ولایتمدار شهرستان پیشوا در روستای محمود آباد نو برگزار شد.

  سیدحسین نقوی نماینده مردم شهرستان های پیشوا و ورامین در مجلس شورای اسلامی در این مراسم گفت :جامعه عشایر محکم پشت انقلاب ایستاده اند و به حمدالله ، جمله تاریخی امام خمینی(ره) که فرمودند « عشایر ذخایر انقلاب هستند » ماندنی است .

  سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به کتاب خاطرات جک استراو وزیر امور خارجه سابق انگلیس گفت : جک استراو وزیر امور خارجه سابق انگلیس در کتاب خاطرات خود در خصوص ملاقاتش با آقای خرازی این گونه می نویسد که ۱۰ سال پیش آقای خرازی وزیر خارجه ایران به دفتر من در لندن آمد و گفت که ما آمدیم با شما مذاکره کنیم تا ۲۰ عدد سانتریفیوژ در ایران نصب کنیم و من در حالی که به سوی دستشویی می رفتم به آقای خرازی گفتم که اجازه نصب ۲ سانتریفیوژ هم به شما نمی دهیم .

  نقوی خاطر نشان کرد:  :امروز جمهوری اسلامی ایران نوزده هزار سانتریفیوژ در اختیار دارد و علم ، تکنولوژی و توانمندی غنی سازی با هر درجه ای را دارد که این نشان از عزت و استقلال جمهوری اسلامی ایران دارد.

  نماینده مردم شهرستان های پیشوا و ورامین در مجلس شورای اسلامی با بیان این که غربی ها تمام توان خود را برای جلوگیری از پیشرفت ایران به کار بسته اند اظهار داشت : البته دولت هم مردانه وارد میدان شده است تا گره کور سیاست خارجه را باز کند .

  وی افزود : حداقل به دنیا ثابت کردیم که جمهوری اسلامی ایران اهل منطق ، گفتگو و مذاکره است و هیچ چیزی برای پنهان کردن ندارد ولی دیدید که آمریکایی ها به قول مقام معظم رهبری عهد شکن و ناجوانمرد هستند.


  ۴۸۸ total views, 2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای