امروز : یکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸

 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه 18 آگوست, 2019 | ساعت انتشار خبر : 18:18 | تعداد بازدید : 6376 نفر | امتیاز خبر :
 • جشنواره ملی استارتاپ‌های فناوری گلخانه‌ای در پیشوا برگزار می‌شود

  شهرستان پیشوا در استان تهران در هفته دولت (شهریورماه امسال)‌ میزبان جشنواره ملی ایده‌ها و استارتاپ‌های حوزه فناوری گلخانه‌ای است. به گزارش ندای پیشوا: مدیرکل دفتر امور گلخانه‌های وزارت جهاد کشاورزی در جلسه ...

  شهرستان پیشوا در استان تهران در هفته دولت (شهریورماه امسال)‌ میزبان جشنواره ملی ایده‌ها و استارتاپ‌های حوزه فناوری گلخانه‌ای است.

  به گزارش ندای پیشوا: مدیرکل دفتر امور گلخانه‌های وزارت جهاد کشاورزی در جلسه هماهنگی در فرمانداری پیشوا گفت: جشنواره های استارتاپی، فرصت مغتنمی برای تجاری سازی ایده های نو از سوی جوانان است، مسئولان باید با حمایت از جوانان، به آنان جرأت و جسارت ارائه ایده و راهکار بدهند.

  غلامرضا تقوی افزود: جامعه امروز با فقر ایده و راهکار برای برون رفت از مشکلات مواجه است، مسئولان موظفند فضا را به گونه‌ای فراهم کنند تا جوانان جرأت و جسارت ارائه ایده و راهکار پیدا کنند.
  تقوی گفت: در جشنواره های استارتاپی باید ایده‌ها را به یکدیگر متصل و تجاری سازی و به جوانان خلاق آموزش‌های لازم را ارائه کرد.
  وی افزود: پیشوا از نگاه ملی یک گلخانه‌شهر محسوب می‌شود و وجود یک هزار و ۴۰۰ هکتار اراضی گلخانه ای، این شهرستان را به یکی از منحصربه فردترین مناطق کشور تبدیل کرده است.
  تقوی تصریح کرد: تلاش می‌شود با تغییر رویکردها در برگزاری این جشنواره، ایده‌ها را در کنار هم جا داد و فرهنگ همکاری جوانان را نهادینه کرد.
  مدیرکل دفتر امور گلخانه‌های وزارت جهاد کشاورزی تأکید کرد: پیش آغاز برگزاری این جشنواره باید به پایداری آن فکر کرد چراکه درصورت حرکت پایدار و جریان دائمی می توان ایده ها را به بروز و ظهور رساند.
  وی تصریح کرد: تلاش می شود با تشکیل ساختار اجرایی منسجم، وزارت جهاد کشاورزی را نیز در اجرای این جشنواره مشارکت دارد تا سیاست های کلان تدوین شده و نیاز جشنواره، با هم تلفیق، اصلاح و اجرایی شود.
  شهرستان پیشوا با ۸۰ هزار نفر جمعیت در ۴۵ کیلومتری جنوب شرق تهران واقع شده است.

  ۳۱۲ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای