امروز : چهارشنبه ۴ مهر ۱۳۹۷

 • تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۱۱ اردیبهشت, ۱۳۹۷ | ساعت انتشار خبر : ۰۹:۵۶ | تعداد بازدید : 20021 نفر | امتیاز خبر :
 • جزئیات تنبیه بدنی دانش آموز پیشوایی؛برخورد قانونی با معلم متخلف

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛خبر دلخراش‌کننده بود؛تنبیه دانش‌آموز توسط آموزگار خود در یکی از مدارس روستاهای شهرستان پیشوا؛ با توجه به اهمیت موضوع و رخ دادن این اتفاق ناگوار، به سراغ ...

  جزئیات تنبیه بدنی دانش آموز پیشوایی؛برخورد قانونی با معلم متخلف

  در پی تنبیه بدنی دانش‌آموز پیشوایی در یکی از مدارس دولتی، آموزش و پرورش شهرستان پیشوا برخورد قانونی با معلم متخلف را در دستور کار خود داده است.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛خبر دلخراش‌کننده بود؛تنبیه دانش‌آموز توسط آموزگار خود در یکی از مدارس روستاهای شهرستان پیشوا؛ با توجه به اهمیت موضوع و رخ دادن این اتفاق ناگوار، به سراغ رئیس اداره آموزش و پرورش پیشوا رفتیم تا جزئیات قضیه را جویا شویم.

  رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان پیشوا در گفتگو با خبرنگار ندای پیشوا ضمن ابراز تاسف از وقوع چنین رخدادی در یکی از مدارس ابتدایی گفت: این‌گونه اتفاقات در مدارس روالی مستمر نیست و به ندرت شاهد وقوع چنین حوادثی هستیم.

  وی افزود:تنبیه بدنی هم در آیین نامه اجرایی مدارس و هم در قوانین و مقررات ما و در تعالیم تربیتی که آموزش داده می شود کاملا محکوم است به همین سبب با اینگونه تخلفات برخورد خواهد شد.

  جهانی با اشاره به اقدامات پیشگیرانه در این موارد افزود: با توجه به تخلف صورت گرفته در مدرسه و نگرانی دانش آموز از حضور در کلاس و مدرسه، این معلم به مدرسه دیگری منتقل شد و همچنین معلم  جهت پیگیری تخلف به مراجع ذی صلاح آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران معرفی شد.

  No views yet


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای