امروز : پنج شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه 30 نوامبر, 2019 | ساعت انتشار خبر : 10:10 | تعداد بازدید : 3040 نفر | امتیاز خبر :
 • جزئیات انتقال آب سدماملو به شهرستان پیشوا

  فرماندار شهرستان پیشوا درباره انتقال آب سدماملو به شهرستان پیشوا توضیحاتی داد. به گزارش ندای پیشوا: حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا درباره انتقال آب سدماملو به شهرستان پیشوا اظهار کرد: آب یکی از ...

  فرماندار شهرستان پیشوا درباره انتقال آب سدماملو به شهرستان پیشوا توضیحاتی داد.
  به گزارش ندای پیشوا: حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا درباره انتقال آب سدماملو به شهرستان پیشوا اظهار کرد: آب یکی از نیاز‌های اساسی شهرستان پیشوا است چراکه این شهرستان قطب کشاورزی استان تهران است.

  فرماندار شهرستان پیشوا بیان کرد: برداشت بی رویه از آب‌های زیرزمینی باعث فرونشست زمین در شهرستان پیشوا شده است و در ۲ سال اخیر در مصرف آب شرب با مشکلاتی مواجه شدیم.

  وی افزود: آب سدماملو مدتی است که به ورامین و قرچک رسیده است، اما هنوز پیشوا از این سد بهره‌مند نشده و قرار است از چند روز آینده پروژه انتقال آب کلید خورد و ۶ ماهه پروژه تحویل داده شود.

  عباسی گفت: قرار است از این انتقال آب برای مصرف خانگی استفاده شود و برای تأمین آب در کشاورزی قرار است از تصفیه خانه جنوب تهران کانالی احداث شود تا در تامین آب برای کشاورزی هم مشکلی نداشته باشیم.

  فرماندار شهرستان پیشوا ادامه داد: در حال حاضر برای تامین آب در حوزه کشاورزی از تصفیه خانه جنوب تهران و چاه‌های حفر شده در شهرستان استفاده می‌کنیم و پس از تاسیس کانال جدید برای انتقال آب از تصفیه خانه امیدواریم مشکل آب حل شود.

  ۳۱۶ total views, 2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای