امروز : شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱

 • تاریخ انتشار خبر : جمعه 26 ژوئن, 2020 | ساعت انتشار خبر : 19:27 | تعداد بازدید : 668 نفر | امتیاز خبر :
 • جبران عقب‌ماندگی‌‌های پیشوا با تشریک مساعی مردم و مسئولان

    فرماندار پیشوا جبران عقب ماندگی های مزمن پیشوا مشارکت و همکاری مردم و مسئولان دانست/ به گزارش ندای پیشوا, حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا در آیین گشایش دفتر نماینده مردم در مجلس اظهار ...

   

  فرماندار پیشوا جبران عقب ماندگی های مزمن پیشوا مشارکت و همکاری مردم و مسئولان دانست/

  به گزارش ندای پیشوا, حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا در آیین گشایش دفتر نماینده مردم در مجلس اظهار کرد: فرصت خدمتگزاری به مردم ودیعه و موهبت الهی و البته کوتاه و گذراست و باید تلاش کنیم تا از این موقعیت برای خدمت شایسته به مردم استفاده کنیم.

  وی گفت: انتظار مردم کشور از مجلس یازدهم زیاد است و در پیشوا نیز این انتظارات به دلیل وسعت دامنه مشکلات به مراتب بالاتر است که امیدواریم در این دوره و با بهره از تجربیات نماینده، عقب ماندگی‌های مزمن منطقه جبران شود.

  فرماندار پیشوا تصریح کرد: علیرغم اقدامات و خدمات ارائه شده، پیشوا همچنان دارای مشکلات زیرساختی عدیده‌ای است مدت ده سال از ارتقای پیشوا به شهرستان می‌گذرد که زمان کمی برای رفع مسایل و مشکلات نبوده ولی متاسفانه فرصت‌ها از دست رفته است و برای جبران آن نیازمند تشریک مساعی، انگیزه و رغبت بیشتری هستیم.

  وی ادامه داد: سفر رئیس جمهور و هیئت دولت به منطقه که از مطالبات مردم است می‌تواند موجب تخصیص اعتبارات لازم و جبران بخش عمده‌ای از عقب‌ماندگی‌ها شود.

  http://nedayepishva.com/?p=63447&preview=true لینک کوتاه

  انتهای پیام/*

   279 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای