امروز : چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : پنج‌شنبه 13 آگوست, 2020 | ساعت انتشار خبر : 11:35 | تعداد بازدید : 3491 نفر | امتیاز خبر :
 • ثبت نام رانندگان متقاضی سرویس مدارس از ۲۵ مرداد

  مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور از آغاز ثبت نام متقاضیان سرویس مدارس از 25 مرداد خبر داد/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، مدیرعامل انحادیه تاکسیرانی های شهری کشور در جمع خبرنگاران اظهار ...

  مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور از آغاز ثبت نام متقاضیان سرویس مدارس از ۲۵ مرداد خبر داد/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، مدیرعامل انحادیه تاکسیرانی های شهری کشور در جمع خبرنگاران اظهار داشت: فرایند ثبت نام از رانندگان متقاضی سرویس مدارس از ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ شروع و تا ۲ شهریور ادامه دارد.

  وی افزود: با توجه به این که سال تحصیلی جدید بنا به گفته مسئولان آموزش و پرورش از ۱۵ شهریور آغاز خواهد شد درصورت فعالیت مدارس اگر خانواده ها نیاز به سرویس داشته باشند شهرداری ها آمادگی دارند تا نسبت به ارائه سرویس اقدام نمایند ثبت نام آن دسته از رانندگانی که در سال تحصیلی گذشته در سامانه ملی سپند نام نویسی کرده و پروانه فعالیت دارند به صورت پیامکی انجام خواهد شد.

  وی تصریح کرد: پروتکل های بهداشتی مقابله با بیماری کرونا در سرویس مدارس مانند پروتکل های اعلام ستاد ملی مقابله با کرونا در حمل ونقل عمومی می باشد که با رعایت فاصله گذاری اجتماعی و با حداکثر سه نفر در خودروهای سمند و در خودروهای جمعی با ۵۰ درصد ظرفیت اسمی باشند.

   

   

  (http://nedayepishva.com/?p=65011&preview=true) لینک کوتاه

   55 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای