امروز : شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه 21 سپتامبر, 2020 | ساعت انتشار خبر : 15:35 | تعداد بازدید : 735 نفر | امتیاز خبر :
 • ثبت دبیرخانه دائمی قیام ۱۵ خرداد به وفاق شهرستان‌های جنوب‌شرق استان کمک می‌کند

  فرماندار پیشوا گفت: ثبت دبیرخانه دائمی قیام ۱۵ خرداد به وفاق شهرستان های جنوب شرق استان کمک خواهد کرد/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا, حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا در نشست شورای فرهنگی ...

  فرماندار پیشوا گفت: ثبت دبیرخانه دائمی قیام ۱۵ خرداد به وفاق شهرستان های جنوب شرق استان کمک خواهد کرد/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا, حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا در نشست شورای فرهنگی عمومی اظهار کرد: نقش و وظیفه اصلی شورای فرهنگ عمومی، سیاست گذاری فرهنگی است و در دو سال گذشته علیرغم افت و خیزها، برنامه ها و سیاست‌گذاری‌های خوبی جهت ارتقای فرهنگ عمومی شهرستان توسط این شورا صورت گرفته است.

  وی افزود:پیشوا بواسطه وجود امامزاده جعفر(ع) پنجمین شهر مذهبی کشور و دومین شهر مذهبی استان تهران محسوب می شود و همگی به این موضوع اتفاق نظر دارند.

  عباسی تصریح کرد:در سال ۹۷ در جلسه شورای فرهنگ عمومی استان خواستار راه‌اندازی دبیرخانه دائمی بزرگداشت قیام ۱۵ خرداد در پیشوا بودیم که تاکنون پاسخ و اقدامی در این خصوص صورت نگرفته است راه‌اندازی دبیرخانه دائمی و تعریف نقش برای مناطقی که در این قیام اثرگذار بودند موجب وفاق شهرستان‌های جنوب‌شرق استان و اتحاد بیشتر آنها می‌شود.

  وی ادامه داد: این اتفاق ضمن نهادینه کردن قیام ۱۵ خرداد، نقش امامزاده جعفر(ع) را به عنوان هویت منطقه و نقطه آغاز و شکل‌گیری قیام بیش از گذشته آشکار و تبیین می‌نماید.

   

  http://nedayepishva.com/?p=66219&preview=true لینک کوتاه

   

  انتهای پیام/*

   118 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای