امروز : پنج شنبه ۲ اسفند ۱۳۹۷

 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۲۰ فروردین, ۱۳۹۷ | ساعت انتشار خبر : ۱۷:۵۲ | تعداد بازدید : 12145 نفر | امتیاز خبر :
 • تکریم خانواده شهدای مدافع حرم یک وظیفه مهم دینی و ملی است

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا ؛عبدالله مرتضوی در دیدار با خانواده شهید مدافع حرم «غلامرضا جعفری» اظهار داشت: شهدای مدافع حرم رزمندگانی هستند که زمان انقلاب و دفاع مقدس را ندیده‌اند ...

  تکریم خانواده شهدای مدافع حرم یک وظیفه مهم دینی و ملی است

  مدیرکل بنیادشهیدوامورایثارگران شهرستان‌های استان تهران گفت:شهدای مدافع حرم، سمبل ایثار و جانفشانی در راه دین و ارزش‌های الهی هستند و باید همواره خاطره آنها در بین مردم زنده بماند،تکریم خانواده معزز شهدا و شهدای مدافع حرم یک وظیفه مهم دینی و ملی است.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا ؛عبدالله مرتضوی در دیدار با خانواده شهید مدافع حرم «غلامرضا جعفری» اظهار داشت: شهدای مدافع حرم رزمندگانی هستند که زمان انقلاب و دفاع مقدس را ندیده‌اند و از افتخارات کشور هستند، این‌ها اکثرا پس از دوران دفاع مقدس متولد شده اند به همین دلیل انگیزه این عزیزان از شهدای دفاع مقدس اسلامی‌تر است.
  وی افزود: کسانی که برای دفاع از حریم اهل بیت(علیهم السلام) به سوریه اعزام می‌شوند خلوص بسیار زیادی دارند و کار ارزشمندی را انجام می‌دهند.
  مدیرکل بنیادشهیدوامورایثارگران شهرستان‌های استان تهران تصریح کرد: شهدای مدافع حرم، سمبل ایثار و جانفشانی در راه دین و ارزش‌های الهی هستند و باید همواره خاطره آنها در بین مردم زنده بماند.
  مرتضوی به اهمیت تکریم خانواده معزز شهدا و شهدای مدافع حرم اشاره کرد و بر تحقق شایسته آن توسط آحاد مردم و مسئولان تاکید کرد و گفت: تکریم خانواده معزز شهدا و شهدای مدافع حرم یک وظیفه مهم دینی و ملی است.
  در ادامه نیز محمدی فرماندار پیشوا نیز گفت: شهدای انقلاب اسلامی حق بزرگی بر گردن کشور و مردم دارند و باید همواره و در همه حال یادشان زنده بماند.
  وی افزود: تکریم خانواده‌های شهدا نیز از وظایف مهمی است که باید همواره مدنظر مردم و مسئولان اجرایی قرار گیرد که این امر در شهرستان پیشوا به خوبی انجام می‌گیرد.

  انتهای پیام/*

  ۳ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای