امروز : سه شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰

 • تاریخ انتشار خبر : جمعه 30 جولای, 2021 | ساعت انتشار خبر : 16:17 | تعداد بازدید : 2460 نفر | امتیاز خبر :
 • تکریم بازنشستگان فقط احوال پرسی نیست/ چرا شهرستان پیشوا شعبه تامین اجتماعی ندارد؟

  امام جمعه پیشوا گفت: چرا پیشوا شهری که فرمانداری دارد و مستقل است با این تعداد جمعیت یک شعبه تامین اجتماعی نباید داشته باشد./ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، حجت الاسلام والمسلمین روح ...

  امام جمعه پیشوا گفت: چرا پیشوا شهری که فرمانداری دارد و مستقل است با این تعداد جمعیت یک شعبه تامین اجتماعی نباید داشته باشد./

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، حجت الاسلام والمسلمین روح الله باقری امام جمعه شهرستان پیشوا در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته که با رعایت دستورالعمل های بهداشتی و حضور پرشور مردم در تالارقرآن حرم جعفربن موسی الکاظم(ع) برگزار شد اظهار داشت:
  از همه مردم و جوانان که در دهه ولایت و غدیر که با رعایت دستورالعمل های بهداشتی در فضای باز و مجازی برنامه های خوبی برگزار شد تشکر می کنم خدمت حاج اقای دربانی ریاست محترم شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان تهران خوشامد عرض می کنیم عزیز و بزرگ ما هستند انشالله قدمشان خیر باشد.

  وی افزود: گروه های سرودی که به صورت خودجوش در سطح شهر اجرا کردندتشکر می کنم و در کل تمامی محله ها برنامه های های خوبی در روز عید غدیر برگزار شد .

  حجت الاسلام باقری بیان کرد: روایت امام رضا وپیامبر اکرم را بسیار زیبا در باب اطعام غدیر شما اجرا کردید همه محله ها و کوچه ها و خانواده ها به اندازه وسع خود اطعام و سنت علوی را احیا کردند بالای ۶۰ هزار غذای گرم در بین خانواده های محله های مختلف تقسیم شد که این آماری است که ما داریم وگرنه در کل آمار بیش از این است امیرالمومنین(ع) از ما چنین توقعاتی دارد برگزاری جشن ها خوب است اما امیرالمومنین از ما رسیدگی و دستگیری از مردم می خواهد.

  وی گفت: خداراشکر در این دیار پیشوا و در جوار امامزاده جعفر در مدت کرونا گل کاشتید نوعا مردم به فکر همدیگر هستند پیشاپیش ولادت باسعادت با امام موسی کاظم(ع) را تبریک عرض می کنم سیروسلوک و اخلاق و اخلاص و معنویت در راضی بودن خانواده و پدرومادر است کمال مرد راضی بودن زن از او و برعکس می باشد.

  امام جمعه پیشوا تصریح کرد: تکریم بازنشستگان فقط احوال پرسی نیست در پیشوا هزاران نفر داریم که برای کارهای تامین اجتماعی و اداری مجبور هستند در شهرهای مجاور بروند چرا شهری که فرمانداری دارد و مستقل است و با این همه تعداد جمعیت یک شعبه تامین اجتماعی ندارد گیر کجا است؟ چرا کاری نمی کنید با این که مسبر پرتردد و پرتصادف از پیشوا تا ورامین داریم چرا باید پیرمرد بازنشسته این مسیر را برود که خطرناک ترین مسیر است چرا هزاران نفر هفته ای چند بار برود ولی یک شعبه تامین اجتماعی پیشوا نداشته باشد مگر چقدر کار دارد؟

  باقری عنوان کرد: دولت یازدهم و دوازدهم آخرین دیدار خود با مقام معظم رهبری را برگزار کردند عمر این دولت کمتر از یک هفته دیگر تمام می شود اما این دولت با تمام سختی ها و دشواری ها برای ما درس و عبرت بزرگی شد.

  وی ادامه داد: بزرگ ترین درس ما در این هشت سال سخت این دولت این بود که دولت آینده و ملت ایران و مجلس آینده و قوه قضائیه و تصمیم گیران و تصمیم سازان آینده کشور به فکر مردم باشید و اتکا به داخل داشته باشید نگاه به خارج و آمریکا نباشد مقام معظم رهبری فرمودند من به آمریکا بدبینم شما چرا اصرار بر مذاکرات بی ثمر دارید نوعا در این دولت کاری نشد نبود ها و کارشکنی ها در این دولت بیشتر بود تمام تخم مرغ ها را در سبد مذاکره و اعتماد به غربی ها گذاشتند که بر باد رفت با تمام اشتباهات این دودوره دولت معیشت و گرانی و تورم ولجام گسیختگی قیمت ها بود.

  امام جمعه پیشوا بیان کرد: در این هشت سال در پیشوا پروژه عمده افتتاح نشد و حتی شروع هم نشد افتتاح که بماند بیمارستان که دیگه حالمان بد میشود از بس گفتیم شهر پیشوا که پیشگام انقلاب بوده است و با این همه مصیبت و جمعیت هنوز بیمارستان ندارد

  وی گفت: دولت بعدی حاج آقای رییسی که دولت انقلابی و مردمی و مجاهد است امیدواریم خدمتگذار مردم عزیز باشند.

  انتهای پیام/*

  http://nedayepishva.com/?p=72440&preview=true لینک کوتاه

   119 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای