امروز : پنج شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : پنج‌شنبه 26 مارس, 2020 | ساعت انتشار خبر : 17:03 | تعداد بازدید : 3600 نفر | امتیاز خبر :
 • تولید و توزیع محلول ضدعفونی کننده و ماسک در پیشوا

  به گزارش ندای پیشوا، با شیوع بیماری کرونا در کشور، قرارگاه صاحب‌الامر(عج) در شهرستان پیشوا به عنوان قرارگاهی فرهنگی دست به کار شد و با کمک خیرین و جوانان پیشوایی در خط ...

  به گزارش ندای پیشوا، با شیوع بیماری کرونا در کشور، قرارگاه صاحب‌الامر(عج) در شهرستان پیشوا به عنوان قرارگاهی فرهنگی دست به کار شد و با کمک خیرین و جوانان پیشوایی در خط مقدم مبارزه با کرونا قرار گرفت و هر شب ۱۰۰۰ ماده ضدعفونی کننده و ماسک در مناطق مختلف پیشوا توزیع می‌شود.

  در همین راستا حجت‌الاسلام والمسلمین روح‌الله باقری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم اظهار داشت: در راستای پیشگیری از بیماری کرونا قرارگاه صاحب‌الامر(عج) تصمیم به تولید و توزیع مواد ضدعفونی کننده و ماسک در شهرستان پیشوا گرفت.

  وی ادامه داد: خوشبختانه پس از رایزنی با خیرین دلسوز شهرستان پیشوا کارگاه تولید مواد ضدعفونی کننده در پیشوا راه‌اندازی شد که قادر است روزانه ۱۰۰۰ محلول ضدعفونی کننده را تولید می‌کند.

  فرمانده قرارگاه صاحب‌الامر(عج) بیان کرد: پس از این اقدام، هر شب ۱۰۰۰ محلول ضدعفونی کننده  و ماسک در مناطق محروم شهرستان پیشوا توزیع می‌شود.

  باقری افزود: علاوه بر این دو کارگاه تولید ماسک نیز در پیشوا راه‌اندازی شد که  ماسک‌های تولید شده آن پس از انجام اقدامات بهداشتی بین مردم توزیع می‌شود که با افتتاح این کارگاه‌ها و همکاری مردم به زودی ۱۲۰ هزار ماسک در شهرستان پیشوا تولید و بین مردم توزیع می‌شود.

  وی همچنین تصریح کرد: این اقدامات با کمک مردم و خیرین انجام می‌شود و کاملاً مردمی است که با نیتی خیرخواهانه و بدون هیچ چشم‌داشتی فعالیت می‌کنند و تا شکست کامل و از بین رفتن بیماری کرونا، در شهرستان پیشوا ادامه خواهد داشت.

  فرمانده قرارگاه صاحب‌الامر(عج) در پایان ضمن تشکر از مردم و خیرین خاطرنشان کرد: جا دارد از خیرین دلسوز شهرستان پیشوا به ویژه مجتمع دامداری صفاری و دکتر شهریار صفاری تشکر کنم که با نیتی خداپسندانه در این راه یاور ما هستند.

  ۱۵۵ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای