امروز : جمعه ۹ آبان ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : پنج‌شنبه 19 دسامبر, 2019 | ساعت انتشار خبر : 09:40 | تعداد بازدید : 6502 نفر | امتیاز خبر :
 • تولید مرغ ارگانیک در پیشوا برای اولین بار در کشور

  رئیس جهاد کشاورزی شهرستان پیشوا گفت: با استفاده از غذای ارگانیک و عدم استفاده از دارو برای اولین بار در کشور مقدمات تولید مرغ ارگانیک در پیشوا فراهم می‌شود. به گزارش ندای ...

  رئیس جهاد کشاورزی شهرستان پیشوا گفت: با استفاده از غذای ارگانیک و عدم استفاده از دارو برای اولین بار در کشور مقدمات تولید مرغ ارگانیک در پیشوا فراهم می‌شود.
  به گزارش ندای پیشوا: رضا عرب حسینی، رئیس جهاد کشاورزی شهرستان پیشوا گفت: با استفاده از غذای ارگانیک و عدم استفاده از دارو برای اولین بار در کشور مقدمات تولید مرغ ارگانیک در پیشوا فراهم می‌شود.

  وی افزود: در حال حاضر این واحد تولید گوشت ارگانیک با ۲۰ هزار قطعه بومی دو سالن دارد و فضای بین آن نیز برای چرای آزاد در نظر گرفته شده است.

  وی گفت: این واحد تولیدی که تقریبا آماده عرضه است، چهار سال درگیر پیچ و خم‌های اداری قرار گرفته است و تا چند روز آینده تمام مشکلات این واحد که اولین واحد تولید گوشت ارگانیک در کشور است؛ رفع خواهد شد.

  براساس این گزارش مرغ ارگانیک مرغی است که علاوه بر عدم استفاده از مواد دارویی و شیمیایی در تولید آن از نهادهای ارگانیک استفاده شود، پرورش مرغ ارگانیک حدود ۹۰ روز طول می‌کشد و باید در هوای آزاد باشد.

   694 total views,  2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای