امروز : چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : جمعه 18 اکتبر, 2013 | ساعت انتشار خبر : 10:19 | تعداد بازدید : 991 نفر | امتیاز خبر :
 • تولید حرام زاده ها در ایران پروژه جدید بهائیت برای براندازی نرم

      مدتی است در رسانه های مختلف اخبار گوناگونی از مفاسد اخلاقی در برخی گروه های شناخته شده و ناشناخته سلفی و وهابی و … از این قسم هیولاها هستیم. به گزارش پایگاه خبری ندای ...

   

   

  مدتی است در رسانه های مختلف اخبار گوناگونی از مفاسد اخلاقی در برخی گروه های شناخته شده و ناشناخته سلفی و وهابی و … از این قسم هیولاها هستیم.
  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، از اولین بار که فتوای شیخ وهابی برای اعزام دختران به سوریه جهت ارضای غرایض نفسانی تروریست‌ها به بهانه این که تروریست‌ها مجاهدند و برای این جهاد نیاز به جهاد دختران دارند تا بتوانند از نظر شهوانی تأمین باشند چهره منفور و پلید این دشمنان قسم خورده اسلام ناب محمدی (ص) بیش از پیش برای جهانیان نمایان شد.در ماه های اخیر تکفیری‌های تروریست در سوریه با توسل به فتاوای مفتی‌های وهابی عقده های جنسی خود را با توجیهات مذهبی مثل جهاد نکاح و اجر اخروی برآورده می‌کنند.

  اما بدتر از همه این که فتواهای عجیب تنها محدود به ازدواج جهادی و ازدواج با محارم نمی‌شود و این افراد با استناد به رای و حکم شیوخ سلفی با اصطلاحات ساختگی نظیر «جهاد لواط» و «جهاد نکاح النفس» فحشا را در سرزمین شام گسترش می‌دهند.

  امروزه نیز دشمنان وهابی و بهائی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به سرکردگی استکبار جهانی یعنی امریکای جنایت کار و البته با برنامه ریزی‌های لابی انگلیسی- صهیونیستی در برآوردی میدانی توسط اجرای نقشه شوم ازدواج تابستانی در کشور های عربی و از جمله در سوریه و نیز نقشه بعدی آن‌ها که همان جهاد النکاح بود این بار نقشه شوم دیگری برای کشور اسلامی ایران در سر می‌پرورانند.

  در سال‌های متمادی دستگاه های اطلاعاتی و کارگروه های پیچیده برانداز در کشور های عربی به واسطه وجود حکام فاسد و نالایق به جولان دادن و انجام امورات براندازانه برعلیه اسلام مشغول بوده‌اند.

  یکی از این اقدامات نیز ازدواج تابستانی در کشور های مختلف به ویژه کشور های اسلامی هم‌جوار و مستقر در خاورمیانه که مجهز به استراتژیک‌ترین موقعیت‌ها و البته منابع نفتی هستند بوده است.

  ازدواج تابستانی به معنای ازدواج مردان عرب وابسته به این گروه های فاسد و برانداز و البته شیوخ و شیخ زاده های عرب در کشور های هدف می‌باشد به این صورت که مردان عرب دارای تمکن مالی بالا و البته مورد حمایت دستگاه های متبوع با سفر تابستانی به کشور هدف اقدام به ازدواج با دختران و زنانی از آن کشور نموده و همه هزینه های زندگی این زنان را تأمین نموده و پس از باردار نمودن آن‌ها به کشور خود بازگشته و آن زنان نیز فرزندان آنان را با هزینه پدرانشان بزرگ کرده و البته مشخص نیست که در فاصله زمانی چند ساله تا بزرگ شدن این فرزندان تابستانی این زنان به چه کار مشغول خواهند بود و …

  البته در مرحله اول و ابتدای ورود این فرزندان تابستانی به اجتماع آنگاه که اثری از پدر آن‌ها وجود ندارد خود همین عدم حضور پدر مسائل بسیار پیچیده ای را در جامعه هدف ایجاد می‌کند که به چالش‌های اجتماعی ناگواری تبدیل می‌گردد.

  و اما پس از چند سال که این فرزندان به سن جوانی می‌رسند بنا بر نظر دستگاه های امنیتی و جاسوسی غرب طبق اهداف بلند مدت برنامه ریزی شده پدران این فرزندان تابستانی برنامه آشوب‌ها و مشق قتل نفس مسلمانان و شیعیان را به آن‌ها اعلام می‌کنند.

  سوریه نیز یکی از قربانیان همین توطئه شوم استکبار محسوب می‌شود و همین سلفی‌ها و وهابیون که در کشور سوریه علیه حکومت بر حق سوریه به جنایت‌های مختلف دست می‌زنند بخش عمده ای از همین فرزندان تابستانی به فرمان پدران دست نشانده‌شان تشکیل می‌دهند.

  و اما اکنون و در پس پیچ تاریخی جهان پروژه دیگری توسط همان پیران استعمار و منادیان استکبار در ایران اسلامی در حال پیاده سازی است که توجه بیش از پیش مسئولین امر را می‌طلبد.

  دستور جدید بهائیت شیراز به پیروان خود که در آن امر به ازدواج با محارمشان می‌کند …

  در هفته های اخیر در برخی از محافل بهائیت شیراز با قبح شکنی از اصول اولیه عقل و شرع مقدس ازدواج با محارم این موضوع ترویج و تبلیغ می‌شود.

  در برخی از این جمع‌ها با تشویق جوانان بهایی به ازدواج با مادر و خواهر خود از آنان خواسته شده که به این مهم بپردازند که به سعادت خواهند رسید! تشویق و معرفی و الگوسازی از کسانی که این عمل را انجام داده‌اند کار دیگری است که در جهت گسترش این فرهنگ در محافل بهائیون دیده می‌شود.

  و اما در راستای مباحثی همانند ازدواج تابستانی باید اشاره ای داشته باشیم که طرح این مسئله که بهائیان ایران می‌توانند با محارم خود ازدواج کنند خود توطئه ای عظیم و جبران ناپذیر در صورت اجرا و تحقق تولید نسل از محارم خواهد بود.

  چرا که تولید نسل از راه ازدواج با محارم همانا تولید حرام زاده‌هایی است که مانند قارچ سمی کشور را فرا خواهند گرفت و البته از خصوصیات حرام زادگان لاابالی بودن و قصی القلب بودن است و این حرکت اگر در سایه بی توجهی مسئولان به سرمنزل خود برسد فاجعه ای است که در گذشته آن را به وجود یک سیب گندیده در صندوق سیب‌های سالم تشبیه می‌کردند.

  اگر این سیب‌های گندیده در جامعه ریشه بدوانند و روزی صاحبان نطفه های شومشان دستور خروج بر حاکمیت را صادر نمایند دیگر نمی‌شود حدس زد که چه آینده ای در انتظار نظام مقدس جمهوری اسلامی است و آیا این توطئه شوم فقط به جنگ داخلی ختم می‌شود و یا فراتر از آن …؟

  و این تازه ابتدای راه است و قطعاً همان طور که رهبر فرزانه انقلاب فرمودند دشمن هیچ‌گاه از دسیسه و توطئه علیه مردم مسلمان و انقلابی ایران دست بر نمی‌دارد …

  منبع: ارزشی ها

   

   

   133 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای