امروز : پنج شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۷

 • تاریخ انتشار خبر : جمعه ۱۰ دی, ۱۳۹۵ | ساعت انتشار خبر : ۱۹:۵۲ | تعداد بازدید : 29861 نفر | امتیاز خبر :
 • توطئه های بزرگ دشمن توسط راهپیمایی های حماسی خنثی می شود

    به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، حجت الاسلام رحمتی نیا، امام جمعه شهرستان پیشوا در خطبه های این هفته نماز جمعه ضمن تشکر از ملت برای به صحنه آمدن در روز نهم دی گفت: ...

  در خطبه های این هفته نماز جمعه پیشوا، حجت الاسلام رحمتی نیا، یکی از  دلایل خنثی شدن توطئه های دشمن را حضور مردم در راهپپیمایی ها دانست.

   

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، حجت الاسلام رحمتی نیا، امام جمعه شهرستان پیشوا در خطبه های این هفته نماز جمعه ضمن تشکر از ملت برای به صحنه آمدن در روز نهم دی گفت: ملت ایران با حضور در صحنه، بیداری و آمادگی خودش را به جوامع دنیا و دشمنان نشان داد.

  حجت الاسلام والمسلمین عبدالحسین رحمتی نیا

  وی با اشاره به این که بازدارندگی این حرکت بیش از سلاح های پیشرفته در برابر دشمن خطرناک است گفت: روزهای ۹ دی، ۲۲ بهمن، روز قدس و دیگر راهپیمایی ها را سبک نشمارید و بدانید که گاهی اوقات توطئه های پیچیده دشمن توسط همین حرکت چند ساعته شما خنثی می شود، کما اینکه تا امروز هم همینطور بوده است، پس این حرکت های عظیم را قدر بدانید.

  رحمتی نیا اظهار داشت: این حرکت جواب زیبا و محکمی به حامیان فتنه و فتنه گران بود که گاهی حرف از آزادی سران فتنه می زنند.

  وی افزود: اگر بخواهند طبق قانون شرع مقدس اسلام و به حق قضاوت کنند، کمترین مجازات آنها اعدام است، زیرا آنها مفسد فی الارض هستند و این حکم، حکم قرآن است.

  رحمتی با خطرناک تر خواندن فتنه نسبت به قتل و اشاره به حدیث (الفتنه اشد من القتل) گفت: اگر آنها صد نفر را در ملا عام سر می بریدند جرمشان کمتر از الان بود زیرا فتنه آنها نظام و اسلام را هدف قرار داده بود و قصد آنها لطمه زدن به اصل و ریشه درخت انقلاب و اسلام بود.

  وی با لازم دانستن این که نباید فتنه را فراموش کنیم، گفت: من از شما مومنین و عزیزان که در این شهر مقدس و سایر بلاد و سایر مومنین که در این حرکت نهم دی شرکت کردند تشکر میکنم.

  امام جمعه در ادامه اشاره کرد: در ایام فتنه ۸۸ و حتی قبل از شروع آن، فتنه گران در داخل با بیگانگان و آمریکا و سازمان سیا، انگلیس و اسرائیل در ارتباط بوده اند و یکی از خیانت هایی که آنها به شما ملت و مملکت کردند تحریک آمریکا برای تحریم های بیشتر بوده است.

  وی افزود: طبق برخی اسناد و مدارک موجود مواردی هست که ثابت می کند این ها همکار و حمایت کننده و عضو حزب مشارکت هستند و حزب مشارکت از آنها حمایت کرده است.

  وی در ادامه گفت: در زمان فتنه، گروهی پشت در های بسته جلسه گرفتند برای نابودی نظام جمهوری اسلامی و انقلاب و اخیرا همان وطن فروش ها نامه ای برای رئیس جمهور جدید آمریکا نوشته اند که تحریم بیشتری را برای ایران رقم  بزند.

  وی در ادمه به متن آن نامه که به رئیس جمهور آمریکا نوشته شده بود اشاره کرد و گفت: نوشته اند که ایران بعد از حکومت اسلامی ظرفیت آن را دارد که یکی از ثابت قدم ترین متحدان آمریکا در جهان باشد.

  رحمتی نیا افزود: برخی از اینها که خود را نوکر و سگ زنجیره ای آمریکا می دانند، در برخی از دولت های قبل و برخی از دولت های اصلاحات حضور داشته اند، اینان همان منافقانند، اینان کسانی هستند که با نام خدمت به اسلام بر سر کار می آیند ولی بعد مشخص می شود که از همان اول با اسلام و انقلاب مخالف بوده اند.

  وی در ادامه گفت: شما با این راهپیمایی ها و حضور خود در جلسات و مشارکت ها و تجمعاتی مثل نهم دی به آمریکا و نوکرانشان پیام دادید که ملت ایران با عشق و ایمانی که به اسلام و قرآن و اهل بیت و عاشورا دارد، این ملت با این فتنه ها راه را گم نمی کند، و نوکران داخلی آمریکا بدانند این فتنه ها بصیرت ملت را کم نخواهد کردف بلکه بر بصیرت ملت خواهد افزود.

  امام جمعه در پایان خطبه ها گفت: آنهایی که گمان می کردند با نزدیک شدن به آمریکا مشکلات حل می شود، امروز خودشان متوجه شدند که دشمنان ما، دشمنانی هستند که به هیچ وجه قابل اعتماد نیستند و نباید از دشمنی مثل آمریکا انتظار کمک داشت و همان طور که مقام معظم رهبری فرمودند “این مذاکرات بصیرت و هوشیاری ملت را بیشتر می کند”، این نتیجه بدست آمد و امروز کسی که اندکی به این کشور و وطن و نظام خودش علاقه دارد، شک ندارد که آمریکا قابل اعتماد نیست و این ثمره خوبی برای کسانی بود که با فریب و فتنه می خواستند اذهان عمومی را به سمتی ببرند که اشکال کار مربوط به نظام اسلامی است وگرنه آمریکایی ها آماده همکاری هستند که به لطف خدا امروز مشخص شده است که آنها دروغ می گویند.

  No views yet


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای