امروز : پنج شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : سه‌شنبه 12 نوامبر, 2019 | ساعت انتشار خبر : 13:31 | تعداد بازدید : 5320 نفر | امتیاز خبر :
 • توطئه دشمنان را باید با آگاهی دادن و روشنگری در جامعه‌ خنثی کنید

  ‌با سابقه ترین امام جمعه کشور گفت: در برهه حساس کنونی تنها بصیرت و پیروی از ولایت و دستورات دین مبین اسلام است‌ که می تواند دشمنان را ناکام بگذارد. به گزارش ...

  ‌با سابقه ترین امام جمعه کشور گفت: در برهه حساس کنونی تنها بصیرت و پیروی از ولایت و دستورات دین مبین اسلام است‌ که می تواند دشمنان را ناکام بگذارد.
  به گزارش ندای پیشوا: ‌آیت الله سید مرتضی محمودی گلپایگانی در دیدار اساتید و طلاب حوزه علمیه شهرستان پیشوا که به مناسبت هفته وحدت و ایام میلاد پیامبر(ص) و امام صادق(ع) انجام شد، با اشاره به نقش طلاب و روحانیت در ترویج معارف دین رسالت آنان را بسیار خطیر دانست و افزود: شما توفیق سربازی امام زمان (عج) را پیدا کردید و باید قدر این نعمت و توفیق را دانسته و شکرگذار باشید.

  وی به نعمت های الهی که به برکت انقلاب اسلامی به این کشور ارزانی شده است، اشاره کرد و گفت: خداوند نعمت را بر ما تمام کرده است و باید به وظایف خود عامل باشید.

  نماینده ولی فقیه در شهرستان ورامین با بیان این که تلاش های طلاب و روحانیت در رشد و تعالی جامعه در طول تاریخ بر کسی پوشیده نیست، گفت: باید با با آگاهی دادن و روشنگری در جامعه، توطئه دشمنان را خنثی کنید.

  محمودی گلپایگانی تلاش دشمن برای تضعیف اسلام را مورد اشاره قرار داد و گفت: در برهه حساس کنونی تنها بصیرت و پیروی از ولایت و دستورات دین مبین اسلام است‌ که می تواند دشمنان را ناکام بگذارد و روحانیت می بایست‌ در این مسیر پیشگام بوده و تبلیغ کنند.

  ۴۹۸ total views, 4 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای