امروز : دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : سه‌شنبه 2 ژوئن, 2020 | ساعت انتشار خبر : 11:50 | تعداد بازدید : 1869 نفر | امتیاز خبر :
 • توسعه پیشوا با تکیه بر قوانین و در فضای آرام دنبال می‌شود

  فرماندار پیشوا گفت: توسعه پیشوا با تکیه بر قوانین و در فضای آرام دنبال می‌شود/ به گزارش ندای پیشوا,حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا در نشست با نائبان تولیت موقوفات شیخ‌جنید اظهار کرد: امام ...

  فرماندار پیشوا گفت: توسعه پیشوا با تکیه بر قوانین و در فضای آرام دنبال می‌شود/

  به گزارش ندای پیشوا,حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا در نشست با نائبان تولیت موقوفات شیخ‌جنید اظهار کرد: امام راحل(ره) احیاگر بزرگ قرن معاصر هستند و همه افتخارات خود را در عرصه‌های سیاسی، اجتماعی و حتی اعتقادی مدیون آن شخصیت بزرگ هستیم که به ایران و ایرانی عزت دادند و باید حافظ و پاسدار عزت اسلام و ایران باشیم.

  وی افزود: ۱۵ خرداد با مبدائیت پیشوا و صحن مطهر حضرت امامزاده جعفر(ع) نقطه عطفی برای تاریخ انقلاب و شهرستان پیشواست ولی متأسفانه تاکنون این واقعه و شهرستان مظلوم واقع شده‌اند و حق پانزده خرداد و کانون قیام بخوبی ادا نشده است.

  عباسی تصریح کرد: مردم پیشوا حق بزرگی بر عهده مسئولین نظام مقدس جمهوری اسلامی دارند و باید برای توسعه و پیشرفت این منطقه تلاش مضاعفی صورت گیرد نقدهایی بر عملکرد موقوفه شیخ‌جنید وارد است ولی پیشینه، خدمات و سابقه عملکردی این مجموعه نیز محرز و غیرقابل کتمان است.

  وی ادامه داد: اگر توسعه و پیشرفتی در شهر حاصل شده، همکاری موقوفه نیز در آن دخیل بوده ولی انتظارات فراتر از وضع موجود است و باید اقدامات بیشتر و بزرگتری از طرف این مجموعه صورت گیرد همکاری متولیان موقوفه با مجموعه شهرستان باید بهینه و گسترده باشد تا به نقطه مطلوب خدمت به مردم دست یابیم.

  حسین عباسی گفت: خدمات باید به گونه‌ای باشد تا با توجه به شاخصه‌های توسعه، مردم دیگر مناطق بنا به تمایل و خواست خود و با توجه به قابلیت‌ها، این منطقه را برای سکونت انتخاب کنند نه اینکه به هر دلیلی مجبور به اسکان در پیشوا باشند.

  فرماندار پیشوا بیان کرد:اختلاف اوقاف و موقوفه شیخ‌جنید یک بحث حقوقی و اداری است و باید از مجاری قانونی پیگیری و حل شود و قیل و قال آن هم در فضای مجازی جز ایجاد حاشیه و تعمیق اختلافات کار دیگری نمی‌کند راهبرد ما توسعه و عمران شهرستان منطبق بر قوانین و در فضای آرام بوده و این مهم را از تمامی دستگاه‌ها مطالبه می‌کنیم.

  وی اضافه کرد: عمران و توسعه آستان مقدس حضرت جعفربن موسی‌الکاظم(ع) باید منطبق بر قوانین و بر اساس طرح جامع و تفصیلی شهر صورت بگیرد و اگر ایراد و اشکالی هم وجود دارد باید از طرق قانونی پیگیری و مرتفع بشود.

   

  انتهای پیام/*

  ۱۱۵ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای