امروز : یکشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۷

 • تاریخ انتشار خبر : پنج شنبه ۱۶ فروردین, ۱۳۹۷ | ساعت انتشار خبر : ۱۷:۰۳ | تعداد بازدید : 11102 نفر | امتیاز خبر :
 • توسعه و احیای موقوفات در حوزه وقف باید مدنظر قرار داده شود

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛محمدکرم محمدی ظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه روسای سابق و جدید اوقاف و امور خیریه شهرستان پیشوا که با حضور حجت‌الاسلام غلامرضا محمدزاده مدیرکل اوقاف ...

  توسعه و احیای موقوفات در حوزه وقف باید مدنظر قرار داده شود

  فرماندار شهرستان پیشوا گفت:تمام اقدامات در حوزه وقف باید در راستای توسعه و احیای موقوفات و در نظر گرفتن نیات واقفان خیراندیش باشد.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛محمدکرم محمدی ظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه روسای سابق و جدید اوقاف و امور خیریه شهرستان پیشوا که با حضور حجت‌الاسلام غلامرضا محمدزاده مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان تهران برگزار شد، اظهار داشت: سال ۹۷ توسط مقام معظم رهبری به‌عنوان سال «حمایت از کالای ایرانی» نام‌گذاری شده است و باید با یاری و همراهی یکدیگر بیشترین خدمات را به مردم این کشور ارائه کنیم.

  وی ضمن تشکر از زحمات رئیس سابق اداره اوقاف و امور خیریه پیشوا گفت:تمام اقدامات در حوزه وقف باید در راستای توسعه و احیای موقوفات و در نظر گرفتن نیات واقفان خیراندیش باشد.

  فرماندار پیشوا تصریح کرد: بقعه حضرت امامزاده جعفر(ع) به شهرستان پیشوا شأنیت و تقدس بخشیده است و مردم این منطقه به برکت این امامزاده از پیشگامان قیام ۱۵ خرداد ۴۲ بوده و امیدوارم به‌واسطه این بارگاه ملکوتی، بیشترین بهره دینی و اقتصادی نصیب مردم شهرستان پیشوا شود.

  وی در پایان با اشاره به توفیقات شهرستان پیشوا و همچنین وجود برخی مشکلات در شهرستان تاکید کرد: امیدوارم رئیس جدید اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان پیشوا در سایه تعامل با مجموعه شهرستان و در راستای خدمت‌رسانی هر چه بیشتر و مؤثرتر به مردم و هدایت واقفان خیراندیش موفق باشد.

  No views yet


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای