امروز : پنج شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه 29 ژوئن, 2020 | ساعت انتشار خبر : 13:38 | تعداد بازدید : 1407 نفر | امتیاز خبر :
 • توسعه فضای آموزشی پردیس زینبیه پیشوا پیگیری می‌شود

    فرماندار پیشوا از پیگیری سریع توسعه فضای آموزشی پردیس زینبیه پیشوا خبر داد/ به گزارش ندای پیشوا, حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا در نشست بررسی مشکلات پردیس زینبیه اظهار کرد: آموزش و پرورش ...

   

  فرماندار پیشوا از پیگیری سریع توسعه فضای آموزشی پردیس زینبیه پیشوا خبر داد/

  به گزارش ندای پیشوا, حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا در نشست بررسی مشکلات پردیس زینبیه اظهار کرد: آموزش و پرورش به عنوان یک نهاد موثر فرهنگی و تربیتی برای انجام مطلوب وظایف خود نیازمند منابع انسانی و پشتوانه مادی و معنوی است.

  وی افزود: وجود پردیس زینبیه و حضور دانشجویان‌ مختلف از سراسر کشور یک قابلیت ممتاز و ویژه برای شهرستان است و بر همین اساس حل مشکلات و پیشبرد بهینه امور این مرکز باید مورد توجه قرار گیرد‌.

  عباسی تصریح کرد: یکی‌ از مشکلات پردیس زینبیه پیشوا، کمبود فضای آموزشی است که در گذشته آموزش و پرورش کمک‌ها و مساعدت‌هایی را جهت حل این مشکل صورت داد اما این اداره نیز با معضلاتی در تامین فضاهای آموزشی روبه‌رو است.

  وی بیان کرد: سال گذشته نیز با توجه به کمبود فضا و نیاز اساسی در این زمینه، مجموعه مهاجری در اختیار پردیس قرار گرفت ولی این اقدام موقتی بود و اکنون در آستانه پایان مهلت استفاده از این مجموعه هستیم.

  حسین عباسی عنوان کرد: برای حل مشکلات دانشگاه فرهنگیان باید با درک شرایط و احساس مسئولیت مجموعه‌ها نسبت به یکدیگر و در یک فضای دوستانه، تصمیمات معقولانه گرفته شود به طوری که خللی در امور پیش نیاید.

  وی ادامه داد: تلاش می‌کنیم تا با استفاده از ظرفیت‌های خود پردیس و با کمک اداره‌کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان نسبت به توسعه فضاهای آموزشی مرکز اقدام کنیم.

  وی گفت: با توجه به جایگاه مهم پردیس زینبیه، تا زمان ایجاد شرایط برای توسعه مجموعه، از ظرفیت‌های شهرستانی از جمله توان آموزش و پرورش جهت تامین فضای مورد نیاز این مرکز استفاده می‌کنیم.

  http://nedayepishva.com/?p=63566&preview=true لینک کوتاه

  انتهای پیام/*

   211 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای