امروز : پنج شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : جمعه 15 مه, 2020 | ساعت انتشار خبر : 19:48 | تعداد بازدید : 1649 نفر | امتیاز خبر :
 • توزیع ۳۵ هزار وعده غذای گرم تا پایان ماه رمضان بین نیازمندان استان تهران

  خیریه آبشار عاطفه ها در قالب پویش "افطار تا سحر "تا پایان ماه رمضان 35 هزار وعده غذای گرم بین نیازمندان استان تهران توزیع خواهد کرد/ فاطمه چوپانی مسئول قرارگاه جهادی این موسسه ...

  خیریه آبشار عاطفه ها در قالب پویش “افطار تا سحر “تا پایان ماه رمضان ۳۵ هزار وعده غذای گرم بین نیازمندان استان تهران توزیع خواهد کرد/

  فاطمه چوپانی مسئول قرارگاه جهادی این موسسه خیریه در گفت وگو با ندای پیشوا اظهار کرد : تا کنون بیش از ۲۳ هزار وعده غذای گرم به همت خیرین و بانوان نیکوکار و جهادگر تهیه و بین نیازمندان مناطق محروم تهران از جمله مناطق قیامدشت، جواد آباد، اسلامشهر، پاکدشت و رباط کریم توزیع شده است.

  وی افزود: این پویش و طرح جهادی تا پایان ماه رمضان با توزیع ۳۵ هزار غذای گرم بین نیازمندان دیگر مناطق استان تهران ادامه دارذ و به تعداد اعضای خانواده های آنان غذا برای وعده افطار به آنان اهدا خواهد شد.

  چوپانی گفت: ۷۵ فرد نیکوکار از مناطق مختلف استان تهران که اکثر آنان از بانوان هستند برای طبخ و بسته بندی غذا با موسسه آبشار عاطفه ها همکاری می کنند.

  وی ادامه داد:این طرح در ماه رمضان، علاوه بر ۱۰۰ شعبه استان تهران در ۵۰۰ شعبه دیگر این موسسه در سراسر کشور اجرا می شود.

  چوپانی در پایان گفت: بیش از ۴۰ هزار خیر نیک اندیش به صورت ثابت با موسسه خیریه آبشار عاطفه ها همکاری می کنند و کمک های این افراد معمولا برای درمان بیماران خاص، ایتام و خانواده های بد سرپرست هزینه می شود.

  انتهای پیام/*

  ۷۴ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای