امروز : شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه 22 آگوست, 2020 | ساعت انتشار خبر : 13:40 | تعداد بازدید : 1407 نفر | امتیاز خبر :
 • توزیع ۲۷ هزار ماسک و هزار لیتر مواد ضدعفونی به هیئت های قرچک

  شهردار قرچک از توزیع 27 هزار ماسک و هزار لیتر مواد ضدعفونی به هیئت های قرچک خبر داد/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، محسن خرمی شریف شهردار قرچک در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ...

  شهردار قرچک از توزیع ۲۷ هزار ماسک و هزار لیتر مواد ضدعفونی به هیئت های قرچک خبر داد/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، محسن خرمی شریف شهردار قرچک در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به فرمایشات رهبر معظم انقلاب که برگزاری هیئت و مراسم های عزاداری در ماه محرم را به رعایت دستورالعمل های ستاد کرونا ملزم کردند استفاده از ماسک و محلول ضدعفونی در پیشگیری از ابتلا به کرونا ضرورت دارد و اجباری شدن آن توسط ستاد ملی مقابله با کرونا به هیئت ها ابلاغ شده است.

  شهردار قرچک تصریح کرد: با توجه به ماه محرم و آغاز عزادازی اباعبدالله الحسین (ع) با رعایت پروتکل های بهداشتی شهرداری و شورای اسلامی شهر قرچک نسبت به تهیه ۲۷ هزار ماسک و هزار لیتر مواد ضدعفونی بسته بندی اقدام کرده است.

  وی گفت: این ماسک ها و مواد ضدعفونی با نامه معرفی از طرف اداره تبلیغات اسلامی در حال توزیع بین هیئت های مذهبی و مساحد است.

  خرمی شریف ادامه داد: هیئت های مذهبی قرچک جهت اجرای برنامه های محرم حسینی باید هنگام عزاداری برای لبیک گویی به فرمایشات مقام معظم رهبری از ستادملی کرونا تبعیت کنند.

  http://nedayepishva.com/?p=65408&preview=true لینک کوتاه

   301 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای